30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaGran KanarijaVyriausybė atidėjo sprendimo priėmimą Tenerifės ir Gran Kanarijos klausimu dar 48 valandoms

Vyriausybė atidėjo sprendimo priėmimą Tenerifės ir Gran Kanarijos klausimu dar 48 valandoms

- Advertisement 3-

Valdančioji taryba patvirtino tai, kas buvo tikėtasi jau nuo vakar dienos vakaro. Remiantis naujausia Sveikatos apsaugos ministerijos paskelbta ataskaita, apribojimų lygis Lanzarotėje pakeltas iki 3-ojo. Sprendimas priimtas dėl to, kad saloje per pastarąsias 7 dienas užregistruotas didžiausias bendrasis sergamumo rodiklis, siekiantis 279.73. Tačiau netikėtumas laukė Gran Kanarijos ir Tenerifės regionų.

Nenuostabu, kad La Palma ir El Hierro išlaiko 1 apribojimų lygį. Dėl gerų rodiklių La Gomera taip pat prisijungė prie „minimalios rizikos“ kategorijos. Visose trijose salose pastaruoju metu buvo visai nedidelis kasdienių infekcijų skaičius. Tačiau dėl salų populiacijos dydžio duomenys labai greitai atsinaujina.

Fuerteventuroje patvirtintas 2-asis apribojimų lygis, kurio tikėtasi dėl salos epidemiologinių duomenų ir dėl to, kad Miesto Taryba reikalavo griežtesnių taisyklių, ypač La Oliva regione.

Tad kodėl gi Vyriausybė 48 valandoms atidėjo savo galutinį sprendimą ir pakitimų įgyvendinimą dėl Gran Kanarijos ir Tenerifės salų? Po susitikimo, Sveikatos apsaugos ministras Blas Trujillo spaudos konferencijoje teigė, kad ,,ateinančias dvi dienas mes stebėsime dviejų salų duomenis. Mūsų tikslas – pamatyti tendenciją, ypač atsižvelgiant į tai, kad vakar Tenerifėje užregistruoti 93 nauji susirgimo Covid-19 atvejai“.

Po Sveikatos apsaugos ministerijos paskelbtų vakar dienos statistikos duomenų tapo akivaizdu, kad 93 nauji atvejai gali užkirsti kelią sėkmingai įvykių raidai Tenerifėje. Tai puikus priminimas, kad net apribojimams sumažėjus neturime teisės atsipalaiduoti ir nepaisyti saugumo reikalavimų. Net jeigu atsiveria barų ir restoranų vidaus erdves, sutrumpinama komendanto valanda bei leidžiama lankytis sporto klubuose, mes vis tiek gyvename pasaulinės pandemijos laikotarpiu.

Rytojaus popietę (šeštadienį) numatytas kitas Valdančiosios tarybos posėdis. Jeigu užsikrėtusiųjų skaičius Tenerifėje ir toliau mažės, bus priimtas sprendimas sumažinti apribojimų lygį iki 2-ojo. Susirgusiųjų skaičiaus kilimas Gran Kanarijoje gali pastūmėti tarybą pakelti apribojimų lygį iki 3-ojo.

Vakcina – vienintelė visuomenės ir ekonomikos gelbėtoja:

Praėjusią savaitę Kanarų salos paspartino vakcinacijos kampaniją, suprasdamos, kad tai vienintelis būdas neutralizuoti pandemiją ir panaikinti apribojimus, kurie daro didžiulę žalą salų struktūros produktyvumui.

Archipelagas gavo 44 040 vakcinos dozių. Iš viso paskiepyti 62.75% visų Kanarų salų sveikatos sferos darbuotojų, tai yra 27 637 asmenys.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai