24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifėAmarilla Golf miestelyje leista statyti naują 88 butų kompleksą

Amarilla Golf miestelyje leista statyti naują 88 butų kompleksą

- Advertisement 3-


Vakar Kanarų salų vyriausybė leido San Miguel de Abona pakrantėje, Amarilla Golf vietovėje, pastatyti naują 88 apartamentų kompleksą, kuris bus suskirstytas į keturis korpusus su 77 vieno miegamojo ir 11 dviejų miegamųjų apartamentų. Trijų žvaigždučių komplekse, kuris turi gauti Cabildo pritarimą, bus įrengta registratūra, pasivaikščiojimo ir poilsio erdvės, parkas, vaikų klubas, atviros erdvės ir sodai, taip pat 292 m

ežero formos baseinas suaugusiesiems, mažesnis vaikų baseinas, soliariumas ir sūkurinė vonia. Jame taip pat bus treniruoklių salė, sauna, grožio ir masažo kabinetai bei erdvė verslo susitikimams. San Miguel de Abona meras Arturo González sakė: „Tai gera žinia savivaldybei“, pabrėždamas tarybos įsipareigojimą remti projektus, kuriais siekiama pritraukti turizmą, o ne kurti daugiau gyvenamųjų kompleksų.

„Turime turėti daugiau atrakcijų ir vietų turistams, bet neperpildytų“, – sakė jis. Gonzálezas pabrėžė San Miguel de Abona miesto tarybos pradėtas investicijas, skirtas pakrantės zonų viešosioms erdvėms gerinti, tarp kurių paminėjo San Salvadoro paplūdimio šiukšlių ir išsiliejusių skysčių valymo veiksmus.

Kanarų salų turizmo atnaujinimo ir modernizavimo įstatyme numatyta, kad išankstiniai leidimai naujoms turistų apgyvendinimo vietoms Tenerifėje, Gran Kanarijoje, Lansarotėje ir Fuerteventūroje išduodami tik tada, kai projektai atitinka statybos ir paslaugų kokybės standartus ir kai teritorijų planavimas to aiškiai nedraudžia, pavyzdžiui, daugiabučių kompleksų atveju.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai