30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiKeturi marokiečiai, kaltinami turistės išžaginimu, pagaliau nuteisti

Keturi marokiečiai, kaltinami turistės išžaginimu, pagaliau nuteisti

- Advertisement 3-


Las Palmo provincijos teismas Gran Kanarijoje šiandien paskelbė nuosprendį keturiems vyrams, kaltinamiems 2016 m. Kalėdų dieną Puerto Rike grupiniu 25 metų turistės išžaginimu. Pasak teisėjo, „keturi vyrai seksualiai prievartavo auką, pasinaudodami tuo, kad ji buvo pusiau sąmoninga, ištikta šoko ir negalėjo apsiginti.“ Teismui išnagrinėjus bylą, jiems skirtos bausmės nuo dvejų iki aštuonerių metų ir devynių mėnesių už seksualinės prievartos, seksualinio išnaudojimo ir pasikėsinimo apiplėšti panaudojant smurtą nusikaltimus.

Incidentas įvyko Puerto Rico prekybos centre ankstyvą Kalėdų dienos rytą po to, kai jauna danė, atostogaudama savaitę Gran Kanarijos kurorte su savo draugu, išėjo švęsti Kalėdų išvakarių. Pirmiausia vienas iš kaltinamųjų, Mohamedas el Houari, pamatė jauną moterį prie baro ir nusivedė ją į kitą barą „pašokti“.

Vėliau jis bandė pasinaudoti tuo, kad „ji buvo tokios girtumo būsenos, kad vos galėjo atsistoti“, ir nusivedė ją į ramų koridorių komercijos centro antrame aukšte, kur bandė ją pabučiuoti ir paliesti. Jauna moteris bandė jį atstumti, tačiau, užuot sustojęs, el Houari nuplėšė nuo jos kaklo auksinę grandinėlę, įstūmė ją į kampą ir pradėjo prievartauti.

Kai baigė, jis pargriovė moterį ant grindų, kuri, kaip teigiama nuosprendyje, buvo „apsvaigusi“ ir negalėjo atsikelti, o Mohamedas el Houari tuo pasinaudojo ir paliko ją ten „pusiau sąmonės būsenoje“.

Po 40 minučių kitam kaltinamajam Ahmedui Abouhafsui Mohamedas el Houari pasakė, kad moteris prarado sąmonę terasoje, todėl Abouhafsas nuėjo jos ieškoti. Kaip matėsi per apsaugos kameras, jis „kartu su kitu asmeniu, kurio tapatybės nustatyti nepavyko, pateko į galinį koridorių antrame aukšte ir tada jis taip pat ją išprievartavo, o šis trečiasis asmuo „saugojo“, kad jų nesutrukdytų. Pasibaigus veiksmui, abu vyrai taip pat paliko jauną moterį gulėti ant grindų.“ Po to 6.28 val. įvykių vietoje pasirodė kiti du kaltinamieji – Brahimas Achbani ir Ibrahimas Yachou, kuriuos ankstesnieji informavo apie nukentėjusiosios „girtumo būseną“, ir jie taip pat nuėjo „atlikti su ja seksualinio pobūdžio veiksmų“.

Bylos tyrėjų teigimu, šie du asmenys buvo atpažinti pagal vaizdo kamerų vaizdus, kai po to, kai seksualiai išnaudojo moterį, išėjo iš įvykio vietos, o nueidami užsisegė kelnes.

Antrajame nuosprendžio skirsnyje pabrėžiamas vaidmuo, kurį atliko Guardia Civil, atlikusi „tikslų, kruopštų ir sudėtingą“ tyrimą, turint omenyje, kad nukentėjusioji suteikė nedaug informacijos, ir „aplinkybę, kad teko užsakyti skirtingų kamerų įrašus, kad būtų galima sekti visų tą naktį su ja bendravusių asmenų nueitą kelią“, taip pat kriminalistai, kurie ant nukentėjusiosios drabužių rado visų keturių vyrų DNR.

Visi keturi neigė ją seksualiai išnaudoję, nors ant jos drabužių buvo rasta jų spermos DNR. Po teismo posėdžio keturi vyrai buvo nuteisti taip:


– Mohamed El Houari už seksualinės prievartos nusikaltimą ir kitą nusikaltimą – pasikėsinimą apiplėšti panaudojant smurtą, už kuriuos jam skirta aštuonerių metų ir devynių mėnesių laisvės atėmimo bausmė ir 25 000 eurų išmoka aukai.

– Ahmed Abouhafs už seksualinės prievartos nusikaltimo, susijusio su lytiniu santykiavimu, įvykdymą, už kurį jam teks kalėti šešerius metus ir sumokėti nukentėjusiajam 25 000 eurų.

– Brahim Achbani ir Ibrahim Yachou buvo nuteisti už du seksualinės prievartos nusikaltimus ir už tai, kad leido kitam asmeniui atlikti šį veiksmą, ir turės kalėti dvejus metus bei sumokėti nukentėjusiajam po 15 000 eurų.
undefined

undefined

undefined

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai