30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaFuerteventuraTaryba nurodė pašalinti Korraležo gatves kliudžiusius paspirtukus

Taryba nurodė pašalinti Korraležo gatves kliudžiusius paspirtukus

- Advertisement 3-


La Olivos vietos taryba (Ayuntamiento La Oliva) paskelbė nuotraukas, kuriose užfiksuota, kaip vietos policija surenka elektrinius motorolerius iš Korralejo miesto Fuerteventūroje gatvių, kurie trukdo viešiesiems keliams ir šaligatviams.

Visų Kanarų salų gyventojai ir turistai, kurie norėtų, kad paspirtukai būtų visiems laikams pašalinti iš gatvių, nes jie yra pavojingi tiek pėstiesiems, tiek eismo dalyviams, yra viena iš prieštaringiausiai vertinamų temų.

Daugelis taip pat ragina policiją užtikrinti naudojimo taisyklių laikymąsi, kai žmonės jais važinėja neleistinose vietose, t. y, pėsčiųjų perėjose, šaligatviuose ir pasivaikščiojimo takuose, taip pat kai jie naudojasi mobiliaisiais telefonais ir nedėvi šalmų.

Jau buvo pranešta apie kelis atvejus, kai žmonės buvo sužaloti, kai juos partrenkė motoroleriai, o kai kurie vairuotojai buvo sunkiai sužeisti per avarijas keliuose. Tai nenuostabu, nes keliai pakankamai sudėtingi turistams, važiuojantiems nuomojamais automobiliais, bet motoroleriais be jokių apsaugų!

Kad ir kaip norėtųsi pasveikinti La Olivos tarybą, nurodžiusią juos laikinai pašalinti, ką, beje, motorolerių bendrovės daro kiekvieną naktį, kad juos perkeltų ir įkrautų akumuliatorius, tačiau ko reikia, kad taisyklės ir baudos būtų taikomos… kad koks nors nelaimingas poilsiautojas netektų gyvybės? Tikimės, kad ne.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai