30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaFuerteventuraFuerteventuroje sulaikytas būsto savininkas, kuris slapta pakeitė spynas ir paliko asmeninius nuomininko...

Fuerteventuroje sulaikytas būsto savininkas, kuris slapta pakeitė spynas ir paliko asmeninius nuomininko daiktus gatvėje

- Advertisement 3-

Nacionalinė policija sulaikė 41 metų vyrą, kuris Puerto del Rosario mieste, Fuerteventuroje, neteisėtai įsibrovė į savo nuomininko gyvenamąjį būstą ir, palikęs visus jo daiktus gatvėje, pakeitė durų spynas.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai išvydo du besiginčijančius vyrus – vieną, stovintį lauke šalia savo asmeninių daiktų krūvos ir kitą, esantį namo viduje.

Gatvėje stovintis asmuo, buto nuomininkas, prašė policijos priimti skundą dėl neteisėto iškeldinimo, kurį nuomininkas išvydo grįžęs namo ir supratęs, kad jo asmeniniai daiktai palikti gatvėje, spynos pakeistos, o buto šeimininkas atsisako įsileisti į vidų.

Savininkas patvirtino nuomininko žodžius pridurdamas, kad viskas, ko jis reikalauja, išsikeldinti iš jo nuosavybės.

Galiausiai, išklausę abi ginčo puses, agentai sulaikė nuosavybės šeimininką už nusikaltimą, kurio metu buvo įsibrauta į namus ir pažeistos nuomininko teisės. Gavę atitinkamą policijos pranešimą sulaikytasis buvo perduotas kompetentingoms teisminėms institucijoms.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai