26.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosSan Miguelio taryba rūpinasi "Golf del Sur" patogumais

San Miguelio taryba rūpinasi „Golf del Sur” patogumais

- Advertisement 3-


Vakar (penktadienį) „Golf del Sur” gyventojai sulaukė gerų naujienų – San Miguel de Abona taryba paskelbė, kad privati bendrovė perdavė urbanizuotą teritoriją tarybai, kuri rūpinasi kurorto vietinės infrastruktūros plėtra ir gerinimu.

Tai reiškia, kad taryba oficialiai perima visą atsakomybę už „Golf del Sur” vandens tiekimo ir kanalizacijos paslaugas, žaliųjų plotų priežiūrą ir gatvių valymą, kurios iki šiol priklausė privačiam savininkui.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šias paslaugas dabar viešai valdys taryba, kuri jau buvo atsakinga už viešąjį apšvietimą ir šiukšlių surinkimą šioje teritorijoje.

Vakar pasiektas susitarimas patvirtina visišką „Golf del Sur” urbanizacijos perdavimą – tai, ką taryba pažadėjo padaryti perėmusi „Amarilla Golf” valdymą 2021 m., siekdama pagerinti paslaugas šioje teritorijoje.

Šis pokytis gerokai pagerins gyvenimo kokybę daugiau nei 5 500 kurorto, kuriame dabar yra daugiau nei 5 000 turistinių lovų, gyventojų ir lankytojų, nes „Golf del Sur” bus užtikrintos visos būtiniausios paslaugos, kurios, veikiant privačiai bendrovei, kartais buvo teikiamos epizodiškai, ir jis taps lygiavertis bet kuriam kitam savivaldybės branduoliui.

Golf del Sur yra viena iš turizmo vietovių, kuri per pastaruosius kelerius metus pastebimai išaugo ir yra privilegijuotoje padėtyje toliau klestėti.

San Miguel de Abona taryba savo pareiškime teigė, kad ji yra „įsipareigojusi ir toliau skatinti vietovės plėtrą, siūlydama kokybiškas paslaugas, skatindama patrauklią aplinką tiek gyventojams, tiek turistams ir stengdamasi gerinti gyventojų gyvenimo kokybę bei stiprindama savo, kaip pirmaujančios vietovės regione, pozicijas.”

Anksčiau daugelis gyventojų ir turistų socialiniuose tinkluose kaltino tarybą dėl kelių dalykų, už kuriuos, kaip jie nesuprato, taryba nebuvo atsakinga. Šis pakeitimas reiškia, kad taryba dabar turi galimybę ištaisyti šiuos dalykus, o visuomenė žinos, ką kaltinti, jei to nepadarys!

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos