23.2 C
Tenerife
Sekmadienis, 5 vasario, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėPolicijai surengus reidą didelėje marihuanos plantacijoje Tenerifėje suimti du britai

Policijai surengus reidą didelėje marihuanos plantacijoje Tenerifėje suimti du britai

- Advertisement 3-


Tenerifės pietuose esančioje Guía de Isora vietovėje aptikusi didelę marihuanos plantaciją, kurioje augo 236 marihuanos augalai, buvo visa įranga, reikalinga narkotikams supakuoti ir parduoti, 2 kg pardavimui paruoštų marihuanos pumpurų ir įvairių tablečių, Civilinė gvardija suėmė du anglų tautybės asmenis.

Tyrimas prasidėjo po to, kai apie plantaciją Civilinei gvardijai pranešė vietiniai gyventojai ir jie gavo teisminių institucijų orderį įeiti į teritoriją.

Kratos metu namuose ir žemės sklype rasta 131 dozė vaistų su veikliąja medžiaga sildenafiliu, kuriuos gydytojai skiria erekcijos sutrikimams gydyti, tačiau juo dažnai piktnaudžiaujama kaip seksualinę funkciją gerinančia priemone, ir 2 kg platinimui paruoštų marihuanos pumpurų.

Iš viso konfiskuoti 236 marihuanos augalai, taip pat įvairios medžiagos, skirtos augalams gaminti ir auginti. Du Didžiosios Britanijos gyventojai, gyvenantys saloje, buvo perduoti Aronos 3-iojo teismo žinioje ir laukia kaltinimų.

Tyrimas, kurį atliko Guía de Isora civilinės gvardijos pagrindinis postas, buvo vykdomas vykdant kovą su kanapių gamyba, platinimu ir pardavimu Santa Cruz de Tenerifės provincijoje.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai