32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifė,,Loro Parque" ir ,,Siam Park" apdovanoti prestižiniais biosferos sertifikatais

,,Loro Parque” ir ,,Siam Park” apdovanoti prestižiniais biosferos sertifikatais

- Advertisement 3-

,,Loro Parque” ir ,,Siam Park” parkai stiprina lyderio poziciją turizmo ir aplinkos tvarumo, klimato kaitos ir biologinės įvairovės apsaugos srityse. ,,Loro Parque” dvyliktus metus iš eilės gauna prestižinį ,,Biosphere Certified – Animal Embassy” pažymėjimą, o ,,Siam Park” ketvirtus metus iš eilės apdovanotas ,,Biosphere Certified – Parks” sertifikatu. Šiuos apdovanojimus suteikia Atsakingo turizmo institutas (RTI), susietas su UNESCO.

Prestižiniai sertifikatai parkams suteikti po išsamaus audito atlikimo, garantuojančio, kad bus laikomasi tvarumo ir nuolatinio tobulėjimo principais pagrįstų reikalavimų. Parkai užtikrina, kad yra pasiruošę vykdyti veiklą, būdingą naujam neagresyvaus turizmo modeliui, kuris tenkina dabartinius klientų ir vartotojų poreikius, nepakenkdamas ateities kartoms, atnešdamas reikšmingos naudos patiems parkams, o taip pat visuomenei bei aplinkai.

Šiuo atveju, „Loro Parque” kartu su „Loro Parque Fundación”, bendradarbiaujant su ,,Siam Park” įsteigia visame pasaulyje žinomą gamtos buveinę, įsipareigojančią išsaugoti natūralią aplinką ir biologinę įvairovę. Tuo pačiu parkai įsipareigoja naikinti vienkartinio plastiko naudojimą bei remti paplūdimių tvarkymą. Parkų tikslas – natūralios aplinkos apsaugos ir mokslinių tyrimų programų įvedimas.

Pažymėtina, kad ,,Loro Parque” yra pirmasis ir vienintelis zoologijos sodas pasaulyje, gavęs „Biosphere Certified – Animal Embassy” sertifikatą, kurį suteikia RTI institutas, kartu su Pasauline UNESCO organizacija. Parkas taip pat kelis kartus apdovanotas įvairiais nacionaliniais ir tarptautiniais sertifikatais. Ispanijos pramonės ministerija net kelis kartus pažymėjo puikų ,,Loro Parque” darbą, suteikusi jam ,,Plaque of Tourist Merit”, ,,Prekybos ir turizmo” bei ,,Gold Medal for Tourism Merit” apdovanojimus. Kanarų salų vyriausybė parką apdovanojo Auksiniu medaliu. Puerto de la Cruz miestas bei Tenerifės salos taryba taip pat įvertino ,,Loro Parque” veiklą.

„Loro Parque” yra vienintelė Kanarų salų įmonė, kuriai buvo suteikta ,,Prince Felipe Award for Business Excellence” premija. Žinomiausio kelionių portalo ,,TripAdvisor” teigimu parkas jau du metus iš eilės tampa Geriausiu Pasaulyje Zoologijos sodu bei gauna daugybę kitų pripažinimų.

„Siam Park” – technologinė aplinkos plėtra:
Laikantis „Loro Parque Company” filosofijos, „Siam Park”, kurį kelionių portalas „TripAdvisor” septynerius metus iš eilės pripažįsta geriausiu vandens parku pasaulyje, savo veiklą vysto maksimaliai tausojant aplinkos resursus bei naudoja naujausias technologinius pasiekimus. Šia prasme vanduo, kuris aprūpina parką, yra uždaros grandinės, prasidedančios jūroje ir perduodančios į išskirtinai šiam tikslui pastatytą gėlinimo įrenginį, dalis. Be to, ,,Siam Park” filosofija apima Km0 (nulinio kilometro) formulės taikymą. Ši formulė reiškia, kad maitinimo pramonėje daugiausia naudojami vietiniai produktai, siekiant išmetamųjų dujų kiekio, susijusio su importuojamų produktų transportavimu, sumažinimu.

Tvirtai pasiryžę naudoti švarius atsinaujinančios energijos šaltinius ir skatinti tvarų turizmą Kanarų salose, parkai turi savo fotoelektroninę saulės energijos sistemą, esančią Tenerifės pietuose, kuri be kitų saloje esančių fotoelektrinių saulės sistemų investicijų suteikia 2.75 MW galią. Be to, Gran Kanarijoje buvo įrengta 4 MW galios vėjo turbina, padidinanti bendrą CO2 kompensavimo galią nuo 2 500 iki beveik 4 000 tonų.

Šiais metais „Loro Parque” vėl gavo ISO 9001 sertifikatą, kuris apibrėžia kokybės valdymo sistemos reikalavimus bei ISO 14001 sertifikatą, kuris apibrėžia aplinkosaugos vadybos sistemos reikalavimus. EMASS III pripažino ,,Loro Parque” organizaciją, kaip vieną iš tų, kurios įdiegė tiksliai apibrėžtą aplinkos apsaugos vadybos sistemą ir yra įsipareigojusios nuolat tobulėti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai