25.2 C
Tenerife
Trečiadienis, 27 sausio, 2021
Reklama
Pradžia Įvykiai Kanarų salose dėl audros padarytos žalos uždaromi keliai

Kanarų salose dėl audros padarytos žalos uždaromi keliai

- Advertisement 3-

Gran Kanarija ir vakarinės salos patyrė didelių nuostolių dėl „Filomena“ audros. Pažeisti daugelis kelių, kai kurie uždaryti. Gelbėjimo tarnybos ragina gyventojus atsisakyti nebūtina kelionių, keliuose likti ypač budriems.

Dėl nuošliaužų ir šiukšlių šį rytą uždarytas GC-607 kelias Gran Kanarijoje. Tejeda savivaldybėje priimtas sprendimas uždaryti GC-605 kelio ruožą.

Miesto tarybos įgaliotosios tarnybos, pasitelkusios sunkią ją techniką ir traktorius pradėjo kelių tvarkymą. Tikimasi, kad darbai bus baigti artimiausiu metu. Piliečiai raginami likti namuose, nevykti į pavojingas savivaldybių vietas ir būti atsargiems keliuose. Audra vis dar siautėja, prognozuojamas stiprus lietus bei vėjo gūsiai.

Koordinuojantis ekstremalių situacijų ir saugos centras (CECOES) informuoja, kad La Palma, La Gomera, Tenerifės ir kitose Gran Kanarijos regionuose dėl audros ir stipraus vėjo registruojamos nuošliaužos, įvairaus pobūdžio kliūtys kelyje, tokios kaip nutrūkusios elektros linijos, medžių nuolaužos, akmens luitai.

La Palma regione, LP-1 ir LP-3 keliuose link Breña Baja, užfiksuotos nuošliaužos. Santa Cruz de La Palma, La Gomera regionuose, Vallehermoso mieste, užregistruoti nuvirtę medžiai, užstojantys GM-2 kelią.

Tenerifėje žemos įtampos elektros linija nukrito Guía de Isora regione. Užregistruotos įvairaus tipo kliūtys Buena Vista ir San Miguel keliuose. Granadilja keliuose audra ,,Filomena“ paliko nuošliaužas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai