24.9 C
Tenerife
Sekmadienis, 29 gegužės, 2022
Reklama
PradžiaGran KanarijaGran Kanarija Džihado grupuotės suardymo metu sulaikytas vienas vyras

Gran Kanarija Džihado grupuotės suardymo metu sulaikytas vienas vyras

- Advertisement 3-

Nacionalinė policija sulaikė du asmenis Moganoje, Gran Kanarijoje ir Meliloje, autonominiame Ispanijos mieste šiaurės Afrikoje, kurie buvo džihadistų grupuotės nariai, kuri verbavo moteris, tekėti už kitų teroristų ir gimdyti jiems mudžahidų vaikų palikuonis.

Kaip pranešė Nacionalinės policijos generalinis direktoratas, du sulaikytieji trečiadienį buvo pasodinti į kalėjimą Nacionalinio teismo vadovo įsakymu.

Generalinės informacijos komisija ir San Sebastiano provincijos informacijos brigados atstovai, bei Meliljos ir Las Palmas de Gran Kanarijos komandos, dalyvavo policijos tyrime, kurį koordinavo Nacionalinio teismo prokuratūra bendradarbiaudama su Maroko karalystės Teritorinės priežiūros generaliniu direktoratu (DGST) ir EUROPOL.

Tyrimas prasidėjo tuo, kad kovos su terorizmu ekspertai nustatė teroristinės struktūros egzistavimą, kuri skverbėsi į skirtingas ​​šalis.

Grupė buvo susijusi su judėjimais, ideologiškai susijusiais su „al-Qaeda“, kurių galutinis tikslas buvo įsteigti islamo kalifatą per karinį džihadą.

Du suimtieji identifikavo ir susitapatino su grupe pagal tą pačią veiksmų strategiją ir laikėsi grupėje nustatytų vidaus taisyklių.

Grupės misija – verbuoti bei manipuliuoti pažeidžiamomis moterimis, nesuprantančiomis religinės prasmės.

Įtrauktos į grupuotės veiklą, moterys turėjo tapti teroristinės veiklos bendrininkėmis, gimdyti vaikus bei verbuoti ne grupuotės vaikus teroristinei veiklai.

Policija pabrėžia, kad ketinimai buvo dvejopi. Iš vienos pusės didinti grupuotės narių skaičių, iš kitos, susilaukti palikuonių, esančių tikros religijos šalininkais.

Pagal grupės idealus narių poligamija buvo laikoma gyvenimo būdu, o jų tikslas – kuo didesnis sudarytų santuokų skaičius.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai