33.4 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaLanzaroteLANZAROTE- Salai pakenkė Kabildos pirmininko žodžiai

LANZAROTE- Salai pakenkė Kabildos pirmininko žodžiai

- Advertisement 3-


Lansarotės tarybos pirmininkė María Dolores Corujo sukėlė nereikalingą įtampą su pagrindine šalimi, iš kurios į salą atvyksta turistai, Jungtine Karalyste, pareiškusi, kad sala yra prisotinta ir kad jai reikia mažiau britų turistų, o ne daugiau išleidžiančių europiečių.

Jungtinėje Karalystėje pasklido šokas, daug žmonių, iš kurių kai kurie ištikimai lankosi saloje jau daugelį metų, įsižeidė ir supyko dėl jos pareiškimų, o jos neigiamus pareiškimus perėmė Jungtinės Karalystės žiniasklaida su tokiomis antraštėmis kaip: „Tačiau jai bus labai sunku atsitraukti, net jei ji teigs, kad buvo ištraukta iš konteksto ar neteisingai paaiškinta, nes, jei žodyne paieškosite žodžio „mažėti” reikšmės, nerasite teigiamą atspalvį turinčio apibrėžimo, nes visi jie reiškia „mažėti” arba „mažėti”, o žala jau padaryta.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

LANZAROTE Salai pakenke Kabildos pirmininko zodziai

Tai reiškia, kad aukščiausio rango asmuo, atsakingas už Lansarotės salą, pareiškė, jog siekia sumažinti Didžiosios Britanijos turizmo rinkos dydį saloje, kuris šiuo metu sudaro apie 45 proc. visų lankytojų, kuriuos Lansarotė sulaukia ištisus metus.

TURIZMO KOKYBĖ NĖRA NAUJAS SUBJEKTAS:

Tenerifė ir Gran Kanarija teigė, kad nori rasti būdą, kaip pakeisti savo įvaizdį: nuo turizmo už eurą iki kokybiškesnio, „tvaraus” turizmo su daugiau 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių.

Lansarotėje daugelis bandė vykdyti nuoseklumo priemones, siekdami kontroliuojamo ar planuojamo augimo, kuris jokiu būdu nereiškia to paties, kas mažėjimas.

Sala yra tokia, kokia yra, daugiausia dėl milijonų turistų, kurie pasitiki šia maža sala viduryje Atlanto vandenyno, bet kas kita reikštų grįžimą prie ūkininkavimo, žvejybos ir sunkumų, kurie Lansarotę kamavo dešimtmečius.

Neabejotina, kad Lansarotė turi tvarkytis ir planuoti ateitį. Per mažiau nei dešimtmetį saloje įvyks dideli pokyčiai tiek gyventojams, tiek svečiams, todėl būtina pritraukti daug investicijų ir lėšų infrastruktūrai, gerinti sveikatą, kelius ir kontroliuoti tai, kas vyksta; tai realus ir pozityvus planavimas, nesukeliantis tokių antraščių, kaip Jungtinės Karalystės spaudoje.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi