26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaKanarų Salos2022 m. nuomos kainos Kanarų salose buvo didžiausios per visą istoriją

2022 m. nuomos kainos Kanarų salose buvo didžiausios per visą istoriją

- Advertisement 3-


Nekilnojamojo turto nuomos kainos Kanarų salose 2022 m. buvo didžiausios nuo pat įrašų pradžios ir metus baigė ties 11,26 Eur/m2, rodo vakar (penktadienį) paskelbti nekilnojamojo turto portalo „Fotocasa” duomenys.Pagal provincijas brangiausia buvo Las Palmas de Gran Kanarija, kuriai priklauso Gran Kanarijos, Lansarotės ir Fuerteventuros salos. 2022 m. pabaigoje vidutinė kaina siekė 11,65 Eur/m2, o Santa Kruso de Tenerifėje – 10 Eur/m2.80 eurų/m2 Tenerifės, La Palmos, La Gomeros ir El Hierro salose, t. y. abiejų salų rekordinės kainos.

Visoje šalyje nuomos kaina per 2022 m. pasiekė rekordines aukštumas 13 Ispanijos regionų, o nacionaliniu lygmeniu gegužės, birželio ir liepos mėnesiais ji buvo rekordinė ir metus baigė vidutiniškai 11,03 euro/m2 per mėnesį.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Fotocasa atstovė spaudai María Matos pabrėžė, kad šie skaičiai „dar labiau apsunkina būsto prieinamumą. Tai, kas buvo vietinė problema tam tikruose karštuosiuose taškuose, dabar pastebima visoje šalyje, ir dabar matome, kad padėtis kelia pavojų visoje Ispanijoje.”

Ji pridūrė, kad „pasiūla yra labai ryškiai sumažėjusi, maždaug 35 % nacionaliniu lygmeniu”, ir įspėjo, kad kainų augimas atskleidžia nerimą keliančią padėtį, kurią išgyvena nuomos rinka.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi