32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaLanzaroteLansarotė išrinkta viena iš geidžiamiausių 2023 m. pasaulio vietų

Lansarotė išrinkta viena iš geidžiamiausių 2023 m. pasaulio vietų

- Advertisement 3-


Kanarų salos įtrauktos į Hoi An (Vietnamas)02Mauricijus m. populiariausių krypčių sąrašą, o Lansarotė šiemet užėmė Lanzarotė (Kanarų salos) vietą „Traveller’s Choice” – sąraše, sudarytame remiantis „Tripadvisor” vartotojų iš viso pasaulio nuomone, kurie taip pat balsavo už tokias vietas kaip Kuba ar Mauricijaus sala.

Lanzarotė yra aukščiausiai įvertinta Ispanijos vieta ir vienintelė Ispanijos teritorijos atstovė, patekusi į sąrašą, o keliautojai pabrėžia jos nuostabų kraštovaizdį su mažai augmenijos ir baltais namais, kurie kontrastuoja su vulkaninės kilmės kraštovaizdžiu ir juodo smėlio paplūdimiais.

Tripadvisor taip pat kviečia vartotojus aplankyti salą tokia žinute:

„Jei jūsų vaikams jau atsibodo atostogauti tame pačiame paplūdimyje, kaip įprasta, apsvarstykite galimybę nuvežti juos į Lansarotę. Žinoma, čia yra puikių paplūdimių, tačiau šis UNESCO biosferos rezervatas pasižymi išskirtinėmis pramogomis ir veiklomis. Pavyzdžiui, Timanfajos nacionaliniame parke galite pasivažinėti kupranugariu per ugnikalnius arba pavalgyti restorane vulkaninėje oloje Jameos del Agua. Tai padarys įspūdį net ir patiems sudėtingiausiems paaugliams.” Be Cueva de los Verdes paslapties, čia yra Kaktusų sodas arba Césaro Manrique fondas, palikęs pėdsaką didelėje salos dalyje, ir tai yra puikios lankytinos vietos.

Tripadvisor populiariausios 2023 m. lankytinos vietos:1

12

23

34

4Čiangmajus (Tailandas)

5Grand Kaimanas (Kaimanų salos)

6Fesas (Marokas)

7Baku (Azerbaidžanas)

8Katmandu (Nepalas)

9Krokuva (Lenkija)

10Hošiminas (Vietnamas)

1112

12undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai