25.9 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėIspanijos karalienė motina nustebino Tenerifės restorano darbuotojus ir lankytojus

Ispanijos karalienė motina nustebino Tenerifės restorano darbuotojus ir lankytojus

- Advertisement 3-


Vakar (ketvirtadienį) Kandelarijos restorano virėjai, padavėjai ir kiti valgytojai liko šokiruoti, kai Ispanijos karalienė Sofija, Ispanijos karaliaus Felipės VI motina, lankydamasi La Palmos ir Tenerifės maisto bankuose, atvyko į restoraną pietauti.

„Bollullo Oasis” restorane niekas nežinojo, kad prieš dvi dienas rezervuotas staliukas skirtas karaliaus motinai, ir buvo maloniai nustebinti, kai 14.30 val. ji atvyko lydima savo apsaugos komandos.

Vienas iš virtuvės šefų Luisas Gonzalesas negalėjo patikėti, kad ruoš maistą karalienei Sofijai, ypač be jokio išankstinio įspėjimo, ir sušuko: „Kaip, po velnių, čia atvyksta karalienė motina?”

Vis dėlto ji nebuvo tokia sutrikusi kaip virtuvės šefas, nes įėjo į patalpas šypsodamasi ir sveikindamasi su visais, kurie pastebėjo ją esant. „Ji turėjo staliuką terasoje su vaizdu į jūrą ir buvo sužavėta”, – pasakojo Luisas.

Karalienei karalienei tinkančios salotos, žuvis ir šokoladinis desertas!

„Bollullo Oasis” karalienei motinai buvo pasiūlytos ožkos sūrio ir pomidorų salotos, pagrindiniam patiekalui – žuvis (sama) su olandišku padažu, o pabaigai ji užsisakė šokoladinį desertą. „Ji žemu balsu mums pasakė, kad viskas buvo labai skanu ir kad jai labai patiko ši vieta”, – sakė šefas. „Tiesa, Luisui tai buvo „labai graži” akimirka, kurios jis niekada nepamirš. „Doña Sofía buvo labai mandagi, – sakė jis, – ji fotografavosi su kitais valgytojais, o paskui ir su mumis.”

Tuo tarpu prie restorano susirinko minios žmonių, nes pasklido žinia, kad karalienė motina pietauja mieste, o kai ji išėjo, susirinkusieji mojavo jai atsisveikindami šaukdami: „Tegyvuoja karalienė!”

Karalienė Sofía – Ispanijos karališkosios šeimos narė, 1975-2014 m. buvusi Ispanijos karalienė, karaliaus Juano Carloso I žmona. 2014 m. birželio 18 d. Chuanas Karlosas atsisakė sūnaus Felipės VI naudai, o Sofija tapo Ispanijos karaliene motina.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai