26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaLanzaroteKelionių agentai tvirtina, kad Lansarotės turizmo problemos britų nesutrikdė

Kelionių agentai tvirtina, kad Lansarotės turizmo problemos britų nesutrikdė

- Advertisement 3-


Agentai TTG („Travel Trade Gazette”) teigė, kad ginčai dėl komentarų, kuriuose teigiama, jog Lansarotė turėtų mažiau priklausyti nuo Jungtinės Karalystės rinkos ir siekti aukštesnių turizmo standartų, neatbaidė britų nuo atostogų į šią salą ar Kanarų salas.

Advantage Travel Partnership” komercijos vadovė Kelly Cookes teigė, kad nariai nepastebėjo jokio poveikio pardavimams, o Niuporto „La Vida Travel” vadovė Lisa Miles teigė, kad Lansarotė „dirba kaip įprasta”. „Niekas su mumis nekėlė šio klausimo, niekas apie tai nekalbėjo”, – sakė L. Miles. „Nemanau, kad klientai į tai atkreips dėmesį.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šį mėnesį Lansarotės salos tarybos pirmininkė Dolores Corujo (Dolores Korujo), kaip pranešama, pareiškė, kad sala siekia pritraukti rafinuotesnius klientus, taip akivaizdžiai nusileisdama britų turistams.

D. Corujo FITUR ir ITB Berlyne teigė, kad „salai būtina padidinti lankytojų iš Vidurio Europos skaičių, kad būtų pasiekta aukštesnė turizmo kokybė ir didesnės kelionės tikslo išlaidos”.

Jos pastabos sukėlė kai kurių Jungtinės Karalystės turizmo pramonės atstovų aštrią reakciją, o „Jet2holidays” generalinis direktorius Steve’as Heapy’us paprašė jos pasiaiškinti.

Kanarų salų spaudai paskelbtame atvirame laiške Korujo tvirtino, kad jos pastabos buvo ištrauktos iš konteksto ir kad britų turistai „visada buvo ir bus laukiami Lansarotėje. Visiška netiesa, kad Lansarotės sala nenori britų turistų arba kad mes norime sumažinti jų skaičių.”

Kuokes teigė, kad svarbu nepamiršti britų turistų svarbos Lansarotės saloje, kur, pasak jos, britai šiuo metu sudaro apie pusę visų lankytojų ir įneša „esminį” ekonominį indėlį.

Kai kurios kitos agentūros, įskaitant „Thorne Travel” atstovę Šonę Torną (Shone Thorna) ir „Scapa Travel” atstovę Amandą Sykes (Amanda Sykes), sakė TTG, kad iš klientų nesulaukė jokio susirūpinimo. Kiti sakė, kad tai toli gražu ne pirmas kartas, kai diskusijos apie Ispanijos vietovių pastangas pakeisti savo įvaizdį sukelia nesklandumų.

„Prieš kelerius metus tą patį patyrėme su Maljorka, kai jie kalbėjo apie bandymus pakeisti savo įvaizdį”, – sakė „Idle Travel” direktorius Tony Mannas, o Andrew Earle’as iš „Andrew Earle’s Holidays” prisiminė panašias diskusijas apie Tenerifę dešimtajame dešimtmetyje.

Tiek T. Mannas, tiek A. Earle’as paragino vietos valdžios institucijas skatinti pozityvias ir įtraukiančias diskusijas apie salos ambicijas ir vengti palaidų ar apibendrinančių komentarų. „Šiuos komentarus išsakantys pareigūnai priima sprendimus dėl to, kokia ši vieta yra ar nėra”, – sakė Mannas. „Mums tiesiog nereikia neigiamų antraščių. Jei jie nori, kad ši vieta taptų geresnė, tegul tai vertina teigiamai.”

„Lansarotė yra graži vieta, kuri turi daug ką pasiūlyti turistams, ir esu tikras, kad viešbučių ir restoranų savininkai džiaugiasi, kad britų turistai sugrįžo po Kovido. Earle’as pridūrė, kad bet kokie neigiami komentarai pakenktų vietovės ambicijoms, ir pridūrė, kad, jo nuomone, Lansarotės valdžios institucijos turėtų sutelkti dėmesį į savo pasiūlos didinimą, o ne kritikuoti tuos, kurie čia lankosi.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi