26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaFuerteventuraFuerteventūra šią žiemą tampa geriausiu skandinavų pasirinkimu

Fuerteventūra šią žiemą tampa geriausiu skandinavų pasirinkimu

- Advertisement 3-


Švedijos kelionių organizatorius „Apollo” paskelbė, kad Kanarų salos yra geidžiamiausia žiemos kelionių vieta, ir tai atitinka daugelio aistringų keliautojų jausmus. Tačiau būtent Fuerteventura, esanti tarp salų archipelago, sulaukė neregėto paklausos šuolio ir pelnė „Europos Havajų” titulą. „Kanarų salos yra geidžiamiausia žiemos kryptis”, – teigia „Apollo”, kartu atkreipdama dėmesį į nuolatinį Gran Kanarijos populiarumą, kuri jau dešimtmečius išlieka stabiliai mėgstama. Vis dėlto sparčiai populiarėja Fuerteventūra.

Fuerteventūra, dėl kvapą gniaužiančių paplūdimių ir įvairios veiklos vadinama „Europos Havajais”, šiuo metu pirmauja kaip sparčiausiai populiarėjanti Kanarų salų kryptis. Atsižvelgdama į šį susidomėjimo augimą, „Apollo” įsipareigojo didinti savo investicijas regione ir plėsti savo kurortų ir viešbučių pasirinkimą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiuo metu „Apollo” siūlo šešis skirtingus turizmo kompleksus, išsidėsčiusius įvairiuose kurortuose nuo šiaurinio Korralejo anklavo iki pietinio Kosta Kalmos prieglobsčio.

Fuerteventūra išsiskiria įspūdingais paplūdimiais ir kraštovaizdžiu bei daugybe lankytojams siūlomų pramogų, todėl ją ypač mėgsta jaunimas ir aktyvūs keliautojai. Apollo atstovė spaudai Martina Krantz pabrėžia salos patrauklumą teigdama: „Filmų kūrėjai iš viso pasaulio iki ausų įsimylėjo šią salą”, turėdama omenyje kilometrus balto smėlio paplūdimių.

Atėjus žiemai akivaizdu, kad Fuerteventūros populiarumas tarp saulės, smėlio ir nuotykių ieškančių skandinavų auga.

undefined


Fuerteventura sia ziema tampa geriausiu skandinavu pasirinkimu

- Advertisement 4-

Naujausi