24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaGran KanarijaTrys suimti dėl ginkluoto apiplėšimo Las Palmas bingo salėje

Trys suimti dėl ginkluoto apiplėšimo Las Palmas bingo salėje

- Advertisement 3-


Nacionalinė policija Gran Kanarijoje suėmė tris 24, 29 ir 32 metų amžiaus vyrus, kurie kovo mėnesį Las Palmoje, Calle Nestor de la Torre gatvėje esančioje bingo salėje, įvykdė ginkluotą apiplėšimą. Kaip vakar pranešė Aukštasis policijos komisariatas, du iš vyrų į patalpas įėjo dėvėdami balaklavas, vienas iš jų peiliu užpuolė darbuotoją, o trečiasis laukė lauke pabėgimo automobilyje.

Policijos tyrimas ir piliečių bendradarbiavimas leido nustatyti, surasti ir sulaikyti vyrus, atsakingus už šį incidentą, už kurį jie jau patraukti atsakomybėn.

Pranešime išsamiai aprašoma, kaip policija gavo pranešimą apie kovo mėnesį įvykdytą apiplėšimą, tačiau trys vyrai jau buvo pabėgę, kai į vietą atvyko agentai, kurie spėjo pastebėti, kad vienas iš darbuotojų buvo sužalotas peiliu ir nuvežtas į netoliese esančią ligoninę.

Tiek sužalotas darbuotojas, tiek kitas darbuotojas, tiek keli liudininkai policijai patvirtino, kas įvyko: du veidus prisidengę vyrai įsiveržė į bingo salę ketindami pavogti pajamas, o vienas iš jų užpuolė darbuotoją aštriu daiktu. Dėl susirinkusiųjų pasipriešinimo vyrams pavyko pavogti tik darbuotojo mobilųjį telefoną, o po to jie pabėgo lauke laukiančiu automobiliu.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai