24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaTurizmas"Adeje" pristato "TikTok Corner" ir "BookCrossing", skatinančius sąveiką

„Adeje“ pristato „TikTok Corner“ ir „BookCrossing“, skatinančius sąveiką

- Advertisement 3-


Adechės kultūros ir švietimo departamentas, kuriam vadovauja María Clavijo Maza, Adechės kultūros centre sukūrė dvi naujas erdves, skirtas skatinti aktyvesnį žmonių bendravimą. Šios erdvės – tai „BookCrossing“ zona ir „TikTok“ kampelis, kuriame žmonės gali įrašyti trumpus vaizdo įrašus ir įkelti juos į socialinę žiniasklaidą.

BookCrossing arba BC – tai knygos palikimas viešoje vietoje, kad kas nors kitas galėtų ją paimti ir perskaityti, tada vėl palikti kitoje BC zonoje, kad ją perskaitytų kitas žmogus, ir taip toliau.

Idealioje situacijoje tai reikštų, kad knyga, patekusi į BookCrossing judėjimą, gali keliauti metų metus, keisdama savininkus visame pasaulyje ir skleisdama meilę skaitymui. Galutinis tikslas – kad kuo daugiau knygų ir žmonių patektų į „CrossCrossing“ zoną.

BookCrossing – tai pasaulinis knygų klubas, kuriam negalioja nei laiko, nei geografinės ribos. Pasaulis tampa nemokama biblioteka, o dabar Adechės kultūros centro pirmajame aukšte yra BC taškas. Galite užeiti į Bookcrossing.com tinklapį, užsiregistruoti ir ieškoti artimiausio punkto, rasti atsiliepimų, rekomendacijų, reitingų ir t. t.

TikTok kampelis – tai pirmajame kultūros centro aukšte esanti erdvė, kurioje galite įrašinėti vaizdo įrašus socialiniams tinklams. Čia yra kelios kabinos su skirtingais fonais, kad galėtumėte pasitelkti vaizduotę ir sukurti savo istoriją.

Užimtumas yra visiškai nemokamas ir atviras visuomenei. Ši erdvė pirmą kartą buvo atidaryta per Vasaros universitetą šių metų liepą ir liko dėl savo populiarumo ir sėkmės skatinant jaunimą maišytis.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai