26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaUncategorizedPatarimai renkantis sodo baldus

Patarimai renkantis sodo baldus

- Advertisement 3-

Puikūs sodo baldai suteiks komforto, funkcionalumo ir grožio jūsų lauko erdvėms. Paprastas akmeninis kiemas gali būti paverstas lauko valgomojo vieta su erdviu stalu ir patogiomis sėdimomis vietomis terasoje. Įrenkite verandą su pinta sofa ir klasikine supamąją kėdę. Mažos erdvės, tokios kaip balkonai ir kišeniniai sodai, vilios jus lauke, kai jas papildys tinkami lauko baldai. Pasinaudokite šiais patarimais, kad išsirinktumėte geriausius lauko baldus savo terasai. Apgalvotas planavimas padės jūsų kiemą paversti nauja mėgstamiausia poilsio, vakarienės ir pramogų vieta.

Sudarykite kiemo baldų poreikių sąrašą

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagalvokite, kokią funkciją turėtų atlikti jūsų lauko baldai. Pavyzdžiui, ar norite, kad ji būtų valgomojo zona šiltomis vasaros naktimis? O gal įsivaizduojate ramų skaitymo kampelį su patogiomis ir jaukiomis terasomis.

Sudarykite veiksmų, kuriuos norėtumėte atlikti erdvėje, sąrašą ir naudokite jį kaip vadovą, kad nustatytumėte, kokio tipo lauko baldai yra būtini. Pavyzdžiui, jei pagrindinė jūsų terasos funkcija yra kasdieniai vakaro pasisedėjimai, valgomojo stalo nereikia. Vietoj to rinkitės daug patogių sėdimų vietų, kelis šoninius staliukus ir laužavietę.

Prieš pirkdami išbandykite baldus

Pirkdami terasos kėdes ir sofas, prieš pirkdami atsisėskite. Kiemo baldai greičiausiai bus naudojami reguliariai, ypač šiltuoju metų laiku, todėl labai svarbu, kad sėdimoji dalis būtų patogi. Jums ir jūsų svečiams bus mažiau tikėtina, kad jūsų terasa mėgausis, jei ji bus apstatyta nekviečiančiais baldais. Ieškokite dalių su atlošais ir pliušinėmis pagalvėlėmis ant sėdynių arba jaukių metalinių ir medinių baldų su pūkuotomis pagalvėmis, kad užtikrintumėte didžiausią komfortą. Įsitikinkite, kad visi audiniai yra atsparūs oro sąlygoms, kad išvengtumėte spalvos išblukimo ar pelėsių augimo.

Pirkite lengvai prižiūrimus lauko baldus

Rezervuokite didžiąją dalį savo lauko valandų, kad galėtumėte mėgautis savo gyvenamąja erdve, o ne prižiūrėti baldus. Ieškokite lengvai prižiūrimų lauko baldų, kad sumažintumėte priežiūros poreikį. Dauguma metalo, tikmedžio, kedro ir bet kokiomis oro sąlygomis pagamintų vytelių gali atlaikyti bet kokį gamtos kelią. Reguliariai valant baldai, pagaminti naudojant šias atlaidžias medžiagas, puikiai atrodys daugelį metų. Taip pat, lauko baldai gali būti papildyti ir padekoruoti lauko pagalvėlėmis ir pagalvėmis su nuimamais užvalkalais, kuriuos galima lengvai įmesti į skalbimo mašiną.

- Advertisement 4-

Naujausi