32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaĮdomybėsBaudos, kurias galite gauti prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje

Baudos, kurias galite gauti prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje

- Advertisement 3-


Dauguma prekybos centrų tinklų turi privačias automobilių stovėjimo aikšteles, kad klientai galėtų pasistatyti savo automobilius ir apsipirkti parduotuvėse, o baigę apsipirkti lengvai nusivežti pirkinius iki savo automobilio ir grąžinti vežimėlį į reikiamą vietą. Tačiau daugelis žmonių nusprendžia vežimėlį palikti bet kur netoli parduotuvės, nes neranda vietos, kur jį palikti.

Kaip pastebime taip daro daug pirkėjų, einančių į prekybos centrą, ypač jei jiems nereikėjo naudoti monetos vežimėliui gauti, tačiau tai gali kainuoti labai brangiai, nes dauguma žmonių nesuvokia, kad už vežimėlio palikimą bet kur gresia 80 eurų bauda.

Pagal galiojančius teisės aktus, nors tai yra privati erdvė, aikštelei taikomas Bendrųjų judėjimo taisyklių (RGC) 4.2 straipsnis, nes ja naudojasi visuomenė. Šioje nuostatoje teigiama, kad draudžiama „išmesti, padėti ar palikti ant kelio bet kokius daiktus ar medžiagas, kurios gali trukdyti eismui, sustojimui ar stovėjimui.”

Tai reiškia, kad vairuotojai gali būti baudžiami taip pat, kaip ir viešuosiuose keliuose. Ispanijoje, taip pat ir Kanarų salose, jau yra keletas tai patvirtinančių nuosprendžių, taip pat didelės baudos skiriamos ir už automobilių statymą neįgaliesiems skirtoje vietoje.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai