32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaGran KanarijaPasaulio rekordas - 12 brolių ir seserų, kurių bendras amžius 1057 metai

Pasaulio rekordas – 12 brolių ir seserų, kurių bendras amžius 1057 metai

- Advertisement 3-


Gran Kanarijoje esančioje La Villa de Moya vietovėje užfiksuotas Gineso rekordas – didžiausias bendras gyvų brolių ir seserų amžius visame pasaulyje. Septyni broliai ir penkios seserys, kuriems visiems yra nuo 76 iki 98 metų, gimė Modesto Hernándezo ir Martinos Pérezo šeimoje, o jų bendras amžius siekia 1057 metus.

Luisas, Migelis, Glorija Hortensija, Franciskas Manuelis, Angelė, Modesto Pedras, Amada del Pino, Rosarija Ofelija, Chuanas, Marija del Karmen, Chosė Santjagas ir Alechandras užsiregistravo pas notarą, lydimi Villa de Moya mero Raulio Afonso, parapijos kunigo Roberto Rivero ir istorikės Marijos del Pino Ojeda.

Pirmasis gimė Chosė Santjagas Hernandezas (José Santiago Hernández), kuris į pasaulį atėjo 1924 m. gruodžio 30 d. Bėgant metams jo šeima augo, jis kaupė brolius ir seseris, kol 1946 m. gimė jauniausias brolis ir sesuo Luisas Hernandezas (Luis Hernández).

Dvylika jų kartu su meru apkeliavo savivaldybės gatves, atgaivindami vaikystės prisiminimus, kur jie žaisdavo ir kurios, jų akimis žiūrint, pasikeitė, bet visada primins jų vaikystę ir jaunystę.” Broliai ir seserys Hernándezai Perezai norėjo patvirtinti savo Gineso rekordą vietoje, kuri jiems visada bus jų namai, Moya. Jie yra tradicinių vertybių pavyzdys, kurias dabar perteikia su ramybe ir išmintimi, kurią suteikia metai, vertybės, lydėjusios juos visus šiuos metus.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai