30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaLa PalmaLa Palmoje kilęs miško gaisras tapo antrojo lygio ekstremalia situacija, todėl evakuojami...

La Palmoje kilęs miško gaisras tapo antrojo lygio ekstremalia situacija, todėl evakuojami gyventojai

- Advertisement 3-

UPDATE: Saturday 15/07/2023  1:40pm:

Šį rytą paskelbtas La Palmos miško gaisras jau sunaikino 140 hektarų pušyno, 11 namų, evakuota daugiau kaip 500 žmonių, kaip Cecopin žiniasklaidai pranešė naujasis Kanarų salų prezidentas Fernando Clavijo.

Atsižvelgiant į tai, kad gaisras dėl vėjo stiprėja, per kelias ateinančias valandas evakuotų žmonių skaičius gali pasiekti tūkstantį. Tačiau F. Clavijo teigė, kad „jei orai bus geri”, gaisras gali būti suvaldytas per dieną, nors taip pat įspėjo, kad šiuo atžvilgiu turime būti apdairūs, nes vėjas labai permainingas ir numatomi labai stiprūs gūsiai, kurie gali apsunkinti gesinimo užduotis.

La Palmoje kiles misko gaisras tapo antrojo lygio ekstremalia situacija todel evakuojami gyventojai

Pradinis straipsnis:

LA PALMOS MIESTO MOKSLO GAISRAS PAKILO Į 2 PAGRINDINĮ LYGĮ IR GYVENTOJŲ EVAKUACIJA


Miško gaisras, kuris ankstyvą rytą kilo Puntagordos miesto miško rajone La Palmos vakaruose, dabar Kabildas pakėlė gaisro likvidavimo lygį iki 2 lygio, o Kanarų salų vyriausybė perėmė jo likvidavimo kontrolę.

Ji aktyvavo Specialųjį civilinės saugos ir neatidėliotinos pagalbos dėl miškų gaisrų Kanarų salose planą (INFOCA), pagal kurį numatyta panaudoti daugiau išteklių ir evakuoti gyventojus iš pavojaus zonų dėl jų saugumo.

Vyriausybė pranešė, kad gaisras paveikė Puntagordos savivaldybę, kurioje yra pasėlių, krūmynų ir pušynų, ir plinta link gyvenamųjų namų ir transporto priemonių, todėl buvo paskelbta evakuacija.

La Palmoje kiles misko gaisras tapo antrojo lygio ekstremalia situacija todel evakuojami gyventojai 1

Gamtos gaisro židinys buvo netoli greitkelio LP-1 76 kilometre, o pagalbos tarnybų skambučių centras 1-1-2 pirmuosius pavojaus skambučius gavo 1.05 val. ryto.

Kadangi kol kas evakuoti kai kurie vietiniai namai ir prieglauda, o savivaldybės pagyvenusių žmonių namų gyventojai laikomi viduje ir laukia nurodymų, priklausomai nuo gaisro raidos.

Raudonasis Kryžius Tijarafėje įsteigė patalpas evakuotiems asmenims apgyvendinti ir jiems padėti, o kitą patalpą steigia Severo Rodriguezo savivaldybės sporto centre Los Llanos de Aridane.

Iki šiol ekstremaliosios situacijos likvidavimo operacijoje dalyvauja La Palmos kabildos, Miškų komisijos (BRIFOR), Kanarų salų vyriausybės (EIRIF), La Palmos ugniagesių komandos, Nepaprastųjų situacijų tarnybos (SUC), Kanarų salų generalinės policijos korpuso, Civilinės gvardijos, vietinės policijos ir Raudonojo kryžiaus žemės ištekliai. Šiandien ryte Tenerifės ugniagesių, Raudonojo Kryžiaus ir Kanarų salų policijos generalinio korpuso kariai keltu iš Los Cristianos (Tenerifė) keliauja į salą, o vėliau po pietų prie gesinimo užduočių turėtų prisijungti karinis avarinis padalinys.

La Palmoje kiles misko gaisras tapo antrojo lygio ekstremalia situacija todel evakuojami gyventojai 2

undefined

La Palmoje kiles misko gaisras tapo antrojo lygio ekstremalia situacija todel evakuojami gyventojai 3

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai