24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosYaiza Castilla: ,,keliautojams iš Jungtinės Karalystės sausio mėnesį nebus paparasta pasiekti Kanarų...

Yaiza Castilla: ,,keliautojams iš Jungtinės Karalystės sausio mėnesį nebus paparasta pasiekti Kanarų salyną“

- Advertisement 3-

Kanarų salų Turizmo ministrė Yaiza Castilla teigia, jog ,,vargu, kad Jungtinės Karalystės turizmo rinkos klientai sausio mėnesį galės ilsėtis archipelage“. Kanarų salas ,,ypatingai neramina“ naujienos apie Covid-19 viruso mutaciją karalystėje.

,,Visų pirma tai yra gąsdinanti naujiena tiek žmonių sveikatai, tiek ekonomikai“, – tvirtina ministrė, įsitikinusi, kad mobilumo apribojimai, kurie jau įvedami kai kuriomis Europos Sąjungos valstybėmis „turės neigiamą poveikį turizmo sferai“.

Yaiza Castilla primena, kad Jungtinė Karalystė yra pagrindinė Kanarų salų turizmo rinka. Beveik trečdalis 2019-aisiais metais salyne besiilsinčių keliautojų atvyko iš JK. Tačiau ministrė teigia, kad ,,bent jau sausio mėnesį šios rinkos klientai vargu ar pasieks Kanarų salas“. Artimiausiu metu šis klausimas bus sprendžiamas ypač atsargiai, juk vis dar ,,neaiškūs naujos viruso atmainos mastai“.

Yaiza Castilla tvirtina, kad tiek Europos, tiek pasauliniu mastu ,,šiuo metu labiau nei bet kada suderintos saugaus žmonių judėjimo priemonės“. Tai leidžia vykdyti griežtą pandemijos kontrolę, kuri stabdo koronaviruso plitimo mastą.

Šiandien, 10:00 valandą ryto, įvyko Europos Sąjungos šalių pasitarimas dėl situacijos Jungtinėje Karalystėje. Aptartos oro susisiekimo nutraukimo galimybės. Kol kas JK keliautojams, turintiems neigiamą koronaviruso testo rezultatą atvykti į Ispaniją yra leidžiama.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai