36.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 31 liepos, 2021
Reklama
PradžiaSveikataVyriausybės sprendimas Tenerifėje paskelbti 3 pavojaus lygį sulaukė neigiamos reakcijos

Vyriausybės sprendimas Tenerifėje paskelbti 3 pavojaus lygį sulaukė neigiamos reakcijos

- Advertisement 3-

Paskelbus, kad Tenerifė pereina į 3 pavojaus lygį, saloje, ypač Santa Cruz mieste, kilo politinių neramumai. Miesto meras José Manuel Bermúdez sukritikavo vyriausybę dėl jos sprendimo ir pavadino jį „sunkiu smūgiu salos ekonomikos sektoriams ir Tenerifės gyventojams, kurių dauguma laikosi sveikatos apsaugos taisyklių“.

Meras priduria, kad „daugelis žmonių, ypač pietuose, kaltina Santa Cruz gyventojus dėl šio pakeitimo. Tai nesąžininga miesto atžvilgiu, atsižvelgiant į tai, kad saloje yra bent trys savivaldybės, kurių kai kurie duomenys yra blogesni nei Santa Cruz, o kiti, atsižvelgiant į Kanarų salų vyriausybės paskelbtą epidemiologinę ataskaitą, yra labai panašūs”.

Jis taip pat pabrėžia, kad „Santa Cruz yra salos sostinė, į kurią per dieną įvažiuoja 25 000 transporto priemonių ir iš kurios kasdien tramvajais ar autobusais važiuoja daugiau kaip 100 000 žmonių. Mes ėmėmės priemonių, tokių pat ar net griežtesnių, nei kitos savivaldybės, daugelis jų sukelia nepatogumų mūsų gyventojams.“

“Kai vakar skaitėme Miesto tarybos prezidento Pedro Martín pareiškimus, kuriuose jis prašė, kad svetingumo pramonė nemokėtų už šią situaciją, visi manėme, kad į tai bus atkreiptas dėmesys. Tačiau akivaizdu, kad į prašymą buvo neatsižvelgta. Tai rodo, kad Tenerifėje trūksta lyderio, sprendžiančio šias ir kitas problemas. Esant tokiai situacijai me ir toliau remsime svetingumo industriją”, – teigia J. M. Bermúdez.

Baigdamas jis pridūrė: „Atsižvelgdami į šią neteisybę, mes suteikėme galimybę svetingumo sektoriaus atstovams kreiptis į miesto tarybos teisininkus, jei jie nuspręstų, kad reikia imtis teisinių veiksmų prieš vyriausybę, kad apgintų savo teises.“

Vidinių svetingumo įstaigų zonų uždarymas yra “gėdingas”:
Liaudies partijos atstovas spaudai ir Santa Cruz tarybos narys Carlos Tarife socialinėje žiniasklaidoje sukritikavo Kanarų salų vyriausybės sprendimą, kuriuo Tenerifė nuo šeštadienio 00:00 val. yra perkeliama į 3 pavojaus lygio zoną.

„Mane stebina, kad Angel Victor Torres ir Roman Rodriguez vadovaujama vyriausybė uždaro Tenerifės sveitingumo įmonių interjerus. Gėda“.

(AERO) viceprezidentas Carlosas Quintero išreiškė nusivylimą šiuo sprendimu, nes vakar įspėjo, kad tai gali lemti galutinį tūkstančių įmonių uždarymą ir bankrotą. „Sektorius yra susirūpinęs, sušauktas skubus posėdis. Apribojimas įsigalios jau šeštadienį, žmonės, suplanavę priimti svečius dabar tiesiog nežino, ko imtis”.

AERO gynėsi, dėl nepanaikintos komendanto valandos: „Barai ir restoranai nėra kalti dėl to, kas vyksta, nes mes pirmieji suinteresuoti laikytis taisyklių, pamatysime, kokių pasekmių turės šis sprendimas, ypač įstaigoms, kurios neturi terasos ar pristatymo į namus paslaugos.“

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai