24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaIspanijaVyriausybės energijos taupymo plane viešbučiuose ir oro uostuose oro kondicionavimo temperatūra ribojama...

Vyriausybės energijos taupymo plane viešbučiuose ir oro uostuose oro kondicionavimo temperatūra ribojama iki 27 °C

- Advertisement 3-


Pirmadienį Vyriausybė patvirtino naują dekretą dėl energijos taupymo ir efektyvumo priemonių, kuris vakar (antradienį) buvo paskelbtas oficialiajame valstybės leidinyje (BOE) ir kuriame numatyta, kad viešuosiuose pastatuose, komercinėse patalpose ir universalinėse parduotuvėse, transporto infrastruktūroje (oro uostuose, traukinių ir autobusų stotyse), kultūros erdvėse ir viešbučiuose oro kondicionieriai vasarą turi būti naudojami ne daugiau kaip 27 laipsnių, o žiemą – ne daugiau kaip 19 laipsnių.

Pagal šį priemonių paketą, kuris papildo Pastatų šilumos įrenginių reglamentą (RITE), po 22.00 val. taip pat bus privaloma išjungti parduotuvių vitrinų ir viešųjų pastatų, kuriuose nėra žmonių, apšvietimą.

Visais atvejais šių iniciatyvų taikymo laikotarpis yra viena savaitė nuo jų paskelbimo BOE, t. y. jos pradedamos taikyti nuo kito antradienio, rugpjūčio 9th d., ir galios iki 2023 m. lapkričio 1 d.

Taip pat nurodoma, kad nuo 22.00 val. bus išjungiamas dekoratyvinis apšvietimas, pavyzdžiui, kalėdinės lemputės, reklaminiai stendai, šviečiantys plakatai ir apie laiką ir temperatūrą informuojantys ženklai.

Taip pat iki rugsėjo 30 d. pastatuose ir patalpose bus reikalaujama įrengti automatinius įėjimo durų užraktus, kad jos nebūtų nuolat atidarytos, nes dėl to į išorę eikvojama daug energijos.

Taip pat numatyta, kad iki 2022 m. gruodžio 31 d. bus reikalaujama gauti oro kondicionieriaus sertifikatą, jeigu jie jo neturi nuo 2021 m. sausio 1 d., kad visi pastatai jį turėtų per pastaruosius dvejus metus.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai