25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaSveikataVyresni nei 60 metų žmonės jau gali pasiskiepyti nauja visų variantų Covid...

Vyresni nei 60 metų žmonės jau gali pasiskiepyti nauja visų variantų Covid vakcina

- Advertisement 3-


Vakar (trečiadienį) Kanarų salų Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino, kad naujomis vakcinomis, pritaikytomis „Omicron” variantams, dabar gali skiepytis visi vyresni nei 60 metų asmenys. Tai antroji sustiprinamoji dozė, kuri suteikia didesnę apsaugą ir yra laikoma būtina, kad galiausiai galėtume įveikti Kovidą ir pamiršti pandemiją.

Jeigu jums nuo 60 iki 79 metų, turite užsiregistruoti skiepijimui per programėlę „MiCitaPrevia”, SCS interneto svetainėje arba paskambinę telefonu 012, arba 922 470 012 (vakarinėse salose), arba 928 301 012 (rytinėse salose).

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

SCS ir toliau vyresniems nei 80 metų žmonėms skiria paskyrimą šiai naujai vakcinai gauti savo registruotame sveikatos centre, nors jie gali kreiptis į bet kurį įgaliotą punktą be paskyrimo, o šią stiprinamąją dozę galite gauti, jei nuo paskutinės Covid-19 vakcinos buvo praėję ne mažiau kaip penki mėnesiai.

Jei esate 80 metų ar vyresni ir neseniai užsikrėtėte koronavirusu, turite palaukti bent tris mėnesius nuo užsikrėtimo, kad gautumėte šią stiprinamąją dozę, o 60-79 metų amžiaus žmonės turi palaukti penkis mėnesius nuo užsikrėtimo.

Nuo šios ketvirtosios dozės skiepijimo pradžios prieš 10 dienų, rugsėjo 26 d., Kanarų salose vyresniems nei 80 metų amžiaus gyventojams ir gyvenamosiose vietose gyvenantiems žmonėms iš viso buvo suleista 15 937 dozės.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos