32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiVyras suimtas paplūdimyje fotografavęs vaikus ir apnuoginęs save

Vyras suimtas paplūdimyje fotografavęs vaikus ir apnuoginęs save

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija suėmė 52 metų vyrą po to, kai žmonės pranešė, kad jis fotografavo vaikus Playa Blanca paplūdimyje Lansarotėje, o paskui apnuogino save ir ėmė masturbuotis jų akivaizdoje vidury baltos dienos.

Sulaikymas įvyko po to, kai keli žmonės pranešė Guardia Civil pareigūnams, kad vyras, kaip įtariama, mobiliuoju telefonu fotografavo ir filmavo nepilnamečius ir net masturbavosi paplūdimyje žmonių, įskaitant vaikus, akivaizdoje, kaip pranešama oficialiame Guardia pranešime spaudai.

Pareigūnai ėmėsi atitinkamų veiksmų, kad paimtų kelių toje vietovėje buvusių liudininkų parodymus, kurie visi buvo panašūs į praneštus įvykius, ir po to jiems pavyko jį susekti ir sužinoti jo adresą. tada jie ėmėsi veiksmų, kad iš Arrecife teismo gautų orderį atlikti kratą jo namuose, siekdami išsiaiškinti, ar gali rasti skaitmeninių failų su įrašais / nuotraukomis, kuriose matomi nepilnamečiai.

Patekus į vyro namus ir atlikus kratą buvo paimti keli kompiuteriniai įrenginiai, taip pat skaitmeninės laikmenos, be to, nešiojamasis kompiuteris ir planšetinis kompiuteris, mobilusis telefonas, kurie bus nusiųsti Civilinės gvardijos Technologinių tyrimų grupei (EDITE) ištirti, o vyras buvo suimtas ir apkaltintas nepadoriu demonstravimu ir ekshibicionizmu.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai