32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiVyras nubaustas 720 eurų bauda už tai, kad važiuodamas į oro uostą...

Vyras nubaustas 720 eurų bauda už tai, kad važiuodamas į oro uostą lėkė 190 km/val. greičiu

- Advertisement 3-


Civilinės gvardijos pareigūnai Puerto del Rosario mieste sulaikė 21 metų italą, užfiksavę, kad jis Fuerteventuros FV-1 greitkelyje važiavo 190 km/val. greičiu. Jis buvo užfiksuotas mobiliąja greičio matavimo kamera važiuojant nuo Korraležo 12,5 kilometre, kur didžiausias leistinas greitis yra 100 km/val., taigi beveik dvigubai viršijo leistiną greitį.

Pagal jo važiavimo greitį Civilinė gvardija jį susekė ir nustatė, kad jo automobilis įvažiuoja į oro uostą, kur jį ir sulaikė.

Kai jį sustabdė apklausai, jis prisipažino, kad važiavo dideliu greičiu, nes vėlavo į skrydį į Italiją, tačiau taip pat teigė nesupratęs, kokiu greičiu važiavo.

Vairuotojui, kuris yra Kanarų salų gyventojas, buvo pranešta, kad jo veiksmai gali būti laikomi nusikaltimu kelių eismo saugumui, ir pareigūnai parengė jam kaltinimus, tačiau leido vykti į skrydį.

Policijos ataskaita, įskaitant greičio matuoklio padarytą nuotrauką, buvo pristatyta Puerto del Rosario 2-ajam tyrimų teismui, kuris surengė žodinį posėdį jam nedalyvaujant ir skyrė 720 eurų baudą bei uždraudė vairuoti aštuonis mėnesius ir dvi dienas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai