32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaLanzaroteVyras Lansarotėje ant savo stogo terasos pasistato palapines ir nuomoja jas per...

Vyras Lansarotėje ant savo stogo terasos pasistato palapines ir nuomoja jas per „Airbnb

- Advertisement 3-


Lansarotėje esančio nekilnojamojo turto savininkas savo stogo terasoje paklojo „Astroturf” dangą, pasistatė keturias palapines ir jas nuomoja kaip „miegamuosius” „Airbnb” svetainėje, kurią jis vadina „miesto stovykla”.

Pagal skelbimą svečiai miega palapinėje ant stogo ir gali naudotis visomis šeimininko namo Arrecifėje patalpomis, kur jie gali naudotis virtuve, vonios kambariu ar net darbo vieta kaip nakvynės namuose, tačiau negali patekti į jo privačius kambarius.

Apgyvendinimo vietos charakteristikoje savininkas nurodo, kad joje galima apsistoti tiek trumpam, tiek ilgam, o ten buvusių žmonių atsiliepimuose teigiama, kad palapinės yra „švarios ir patogios”, tačiau tinkamos tik kelioms dienoms, rekomenduojant, kad jei kas nors planuoja pasilikti ilgiau, verčiau paieškoti kitų variantų.

Viename atsiliepime teigiama, kad Tarp apgyvendinimo taisyklių yra ir tokia: „Man buvo tik viena naktis ir man buvo šalta, jei norite daugiau šilumos, turite sumokėti penkis eurus už antklodę, nes palapinėje yra tik patalynė ir plona antklodė.”

Pagal apgyvendinimo taisykles leidžiama naudotis „visomis namo patalpomis”, tačiau „po kiekvieno naudojimo viskas turi būti palikta švaru ir tvarkinga”, taip pat draudžiama rūkyti visose patalpose. Nesilaikant taisyklių, būtų gaunama 500 eurų bauda.


Vyras Lansaroteje ant savo stogo terasos pasistato palapines ir nuomoja jas per Airbnb

Saugumo sumetimais kiekvienam asmeniui suteikiama pakabinama spyna palapinei, kurią praradus, iš naudotojų bus reikalaujama sumokėti 50 eurų už pakeitimą.

Taip pat šeimininkas primena lankytojams, kad jie turi nepamiršti, jog, jei netinkamai laikysis instrukcijų, „arba pateks ne į tą kambarį, lovą ar palapinę, bus nubausti 35 eurų bauda už sukeltus nepatogumus.”

Klausimas, kuris mums kyla, yra… ar tai teisėta?

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai