24.3 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaKanarų Salos"Vueling" keleivių salono įgulos streikas nuo lapkričio 1 d. paveiks Kanarų salų...

„Vueling” keleivių salono įgulos streikas nuo lapkričio 1 d. paveiks Kanarų salų oro uostus

- Advertisement 3-


Tūkstančius keleivių Kanarų salų oro uostuose paveiks naujausi Ispanijos oro linijų sektoriaus streikai, šį kartą – „Vueling” keleivių salono įgulos, reikalaujančios 13,4 % padidinti darbo užmokestį, streikas

Akciją paskelbė profesinė sąjunga „Stavla” ir šiuo metu nežinoma, kurie skrydžiai bus paveikti, nes dar nenustatytos būtiniausios paslaugos.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tačiau salynas yra viena iš tų vietų, kur „Vueling” vykdo daugiausiai skrydžių, o antradienį, pirmąją streiko dieną, iš salos oro uostų turėtų išskristi arba nusileisti daugiau kaip 40 skrydžių.

„Vueling” atstovai teigė, kad sprendimas streikuoti yra „apgailėtinas” ir kad dabar yra laikas dirbti kartu kuriant oro linijų bendrovės ateitį, o ne kelti nesutarimus. Jie taip pat teigė, kad profesinės sąjungos reikalavimai nuo šių metų iki 2025 m. padidinti atlyginimus 33 % yra neperspektyvūs ir, jei būtų priimti, tektų atleisti darbuotojus.

Augpjūčio mėn. oro transporto bendrovė susitarė su kita profesine sąjunga – CCOO – dėl 6,5 % atlyginimų padidinimo, tačiau Stavla jį atmetė. CCOO nariai nepalaikys planuojamų streiko veiksmų, todėl „Stavla” liks viena, o streiko dienomis bus vykdomas mažesnis skrydžių skaičius.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos