26.6 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaGyvenimasVokietija skelbia naujas nacionalines "Covid" taisykles nuo spalio 1 d.

Vokietija skelbia naujas nacionalines „Covid” taisykles nuo spalio 1 d.

- Advertisement 3-


Vokietija oficialiai paskelbė, kad rudenį ir žiemą visoje šalyje pradedamos taikyti naujos apsaugos nuo koronaviruso priemonės. Apie tai paskelbta po to, kai penktadienį Vokietijos Bundestagas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos pasiūlymui, kuriame reikalaujama taikyti naujas COVID priemones.

Naujasis potvarkis, už kurį balsavo Bundestagas, įsigalios spalio 1 d. ir galios iki kitų metų balandžio 7th d.

Naujasis reikalavimų paketas skirtas pasirengti ir apsaugoti Vokietiją nuo tolesnio COVID plitimo, kai šalyje prasidės ruduo ir žiema.

Pagal naująsias taisykles nuo spalio 1 d. visi vyresni nei 14 metų asmenys Vokietijoje važiuodami tolimojo susisiekimo traukiniais privalės dėvėti FFP2 kaukes. Vaikai nuo 6 iki 13 metų taip pat privalės dėvėti veido kaukes tolimojo susisiekimo traukiniuose. Tačiau jie nebūtinai turi dėvėti FFP2 kaukę, nes jiems užtenka chirurginės veido kaukės.

Nors kaukes bus privaloma dėvėti tolimojo susisiekimo traukiniuose, lėktuvuose ir oro uostuose šis reikalavimas kitoks. Keleiviai neprivalės dėvėti veido kaukės tiek vietinių, tiek tarptautinių skrydžių metu. Nepaisant to, pažymėta, kad ši taisyklė gali pasikeisti, jei padaugės COVID atvejų.

Valdžios institucijos taip pat paaiškino, kad nuo spalio 1 d. ligoninėse ir slaugos namuose taip pat bus sugriežtintos koronaviruso taisyklės. Pradėjus galioti naujoms taisyklėms, visi ligoninių ir slaugos namų darbuotojai ir lankytojai turės dėvėti FFP2 kaukes. Be to, lankytojai taip pat turės pateikti neigiamą greitojo testo rezultatą, o darbuotojai turės tikrintis tris kartus per savaitę.

Minėtos taisyklės bus taikomos visoje šalyje, o skirtingi regionai, atsižvelgdami į vietos epidemiologinę situaciją, galės individualiai įvesti papildomas taisykles.

Jie galės įvesti kaukių reikalavimus viešajame transporte ir kitose viešose vidaus patalpose, taip pat vidurinėse mokyklose. Be to, jei norės, galės atlikti testus mokyklose ir vaikų darželiuose.

Taigi, jie taip pat paaiškino, kad tuo atveju, jei valstybė nuspręs nustatyti privalomą kaukių naudojimą įvairiose viešosiose vietose ir renginiuose, ji visada gali nuspręsti taikyti išimtis, pavyzdžiui, iš žmonių, kurie neseniai pateikė neigiamą testą, pasveikimo pažymėjimą arba buvo skiepyti per pastaruosius tris mėnesius, gali būti nereikalaujama dėvėti veido kaukę.

Šią savaitę ES Komisija nurodė visoms valstybėms narėms parengti veiksmų planus, skirtus pasirengti padidėjusiam sergamumui Covid sezonų kaitos metu.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai