25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaSveikataVisose salose vėl pasiektas žemas COVID rizikos lygis

Visose salose vėl pasiektas žemas COVID rizikos lygis

- Advertisement 3-


Sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad La Gomera, peržiūrėjusi vakar (ketvirtadienį) paskelbtą Visuomenės sveikatos komiteto savaitinę ataskaitą, pranešė, kad La Gomera pasekė Gran Kanarijos pavyzdžiu ir, atsižvelgiant į jos priežiūros rodiklių pokyčius, grįžo į 1 Covid pavojaus lygį, o tai reiškia, kad visose salose vėl yra žemas pavojaus sveikatai lygis.

Visame archipelage vidutinis įprastinių ligoninių lovų, kuriose gulėjo koronavirusu sergantys pacientai, užpildymas per dieną sudaro 2,72 proc., t. y. mažos rizikos lygis arba kontroliuojama apyvarta visose salose.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Visose salose užimtų intensyviosios terapijos skyrių lovų skaičius išlieka kontroliuojamoje apyvartoje, o vidutinis savaitės užpildymas – 2.35%

Suvestinis vyresnių nei 60 metų žmonių septynių dienų sergamumo rodiklis taip pat sumažėjo ir dabar yra 92,47 atvejo 100 000 gyventojų.

Pagal šį parametrą visose salose išlieka žemas rizikos lygis arba kontroliuojama cirkuliacija, išskyrus La Gomerą, kurioje yra vidutinis rizikos lygis.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO