24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosVisos savaitės naujienos trumpai - įvairūs straipsniai iš visų salų

Visos savaitės naujienos trumpai – įvairūs straipsniai iš visų salų

- Advertisement 3-


Labai dažnai pasitaiko „mažesnių“ naujienų, apie kurias gauname tik keletą eilučių teksto, kurios neskelbiamos arba kuriose nepakanka informacijos, kad iš jų būtų galima parašyti visą straipsnį, todėl pateikiame naujausias šio savaitgalio naujienas.

Moteris sužeista po apiplėšimo Tenerifėje:
Šeštadienį Santa Kruso mieste, Calle Pedro Suárez Hernández gatvėje, buvo sužeista 64 metų moteris, kuri buvo apiplėšta. Incidentas įvyko 11.20 val. ir ji patyrė klubo sąnario traumą, nes nukrito ant grindų, kai vagis bandė pavogti jos rankinę. Ji buvo nuvežta į ligoninę, o vagis pasišalino.

50 imigrantų sulaikyta į rytus nuo Lansarotės:

Vakar ryte į rytus nuo Lansarotės jūrų gelbėjimo tarnybos sulaikė laivą, kuriame buvo 50 imigrantų iš Užsachario. Laivas buvo nukreiptas į Arrecifės prieplauką, kur 15.40 val. visus keleivius pasitiko Raudonasis Kryžius.

San Migel, Tenerifė:

San Migel, Tenerifė: San Migel de Abona, Tenerifės pietuose, vakar ryte 7.30 val. į ligoninę dėl „vidutinio sunkumo“ sužalojimų teko vežti moterį, kurią partrenkė automobilis, važiavęs keliu TF-28. Žvejys, nukritęs nuo uolų Tenerifėje, patyrė sunkią galvos traumą. 74 metų žvejys patyrė sunkią galvos traumą po to, kai žvejodamas La Barranquilla, netoli Socorro paplūdimio Los Realejos, Tenerifėje, nukrito nuo uolų. Ugniagesiams teko jį gelbėti, nes jis nusileido sunkiai prieinamoje vietovėje, kad galėtų suteikti pagalbą, o po to nuvežti į ligoninę tolesniam gydymui.

Gran Kanarijoje nukritęs nuo kopėčių susižalojo darbininkas:

Gran Kanarijoje, Las Palmas mieste, nukritęs nuo kopėčių į viešąjį kelią iš dviejų metrų aukščio, susižalojo 50 metų vyras. Po kritimo jis buvo perkeltas į Dr. Negrín ligoninę galvos traumai gydyti.

80 žmonių prireikė medikų pagalbos penktadienio vakarą Tenerifėje vykusiame karnavale:


Iš viso penktadienį Santa Kruso karnavalo gatvės linksmybėse medicinos tarnybos suteikė pagalbą 86 žmonėms, daugiau nei pusei iš jų – dėl per didelio alkoholio kiekio (45), 12 dėl apsinuodijimo narkotinėmis medžiagomis, 12 dėl sužalojimų (ypač kritimų), 6 dėl bendrų ligų, 4 po muštynių ir 7 dėl kitų priežasčių.

Tarp žmonių, kuriems buvo suteikta pagalba, keturiolika buvo nepilnamečiai, devyni iš jų – apsinuodiję alkoholiu

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai