26.6 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaIspanijaViskas, ką reikia žinoti apie Ispanijos skaitmeninių klajoklių vizą

Viskas, ką reikia žinoti apie Ispanijos skaitmeninių klajoklių vizą

- Advertisement 3-


Skaitmeninių klajoklių viza buvo patvirtinta Ispanijos deputatų kongreso plenariniame posėdyje 2022 m. gruodžio mėn., kai valdžios institucijos pareiškė, kad naujoji viza šalyje bus pradėta naudoti 2023 m. Nors valdžios institucijos nepateikė oficialaus pareiškimo dėl išsamesnės informacijos, manoma, kad informacija bus pateikta netrukus, o visiems planuojantiems dėl jos kreiptis patariama iš anksto pasitikrinti tinkamumą ir paraiškų teikimo taisykles.

Kas gali gauti naująją Ispanijos skaitmeninių klajoklių vizą?

„Washington Post” duomenimis, dėl skaitmeninės klajoklio vizos gali kreiptis visi ES nepriklausančių šalių piliečiai, kurie dirba savarankiškai arba dirba ne Ispanijos įmonėje, veikiančioje už Ispanijos ribų.Be to, jie taip pat nurodo, kad dėl skaitmeninės klajoklio vizos gali kreiptis ir laisvai samdomi darbuotojai. Tačiau šios grupės darbuotojų pajamos negali būti didesnės nei 20 % jų pajamų, gaunamų iš Ispanijoje esančių įmonių.

Tam, kad galėtų gauti Ispanijos skaitmeninio klajoklio vizą, pareiškėjai taip pat turi atitikti minimalių pajamų reikalavimą, kuris yra nuo 2 000 iki 3 000 EUR per mėnesį.

Spalio įtraukties, socialinės apsaugos ir migracijos ministerija taip pat pažymi, kad pareiškėjai taip pat turi įrodyti, jog per pastaruosius penkerius metus Ispanijoje arba šalyje, kurioje jie gyveno, nebuvo teisti.

Prašytojai taip pat turi turėti privatų sveikatos draudimą, įrodyti, kad yra užsitikrinę gyvenamąją vietą Ispanijoje ir turi pakankamai finansinių išteklių pragyventi Ispanijoje.

Be to, „Washington Post” aiškina, kad norėdami gauti Ispanijos skaitmeninių klajoklių vizą, prašytojai turi būti dirbę nuotoliniu būdu ne mažiau kaip vienerius metus ir ne trumpiau kaip tris mėnesius dabartinėje įmonėje.

Kalbant apie ispanų kalbos mokėjimą, pabrėžiama, kad prašytojai neprivalo mokėti kalbos, kad galėtų gauti vizą.

Be to, Ispanijos įtraukties, socialinės apsaugos ir migracijos ministerija pažymi, kad skaitmeninio klajoklio vizą gavusių asmenų šeimos nariai taip pat gali gauti leidimą gyventi Ispanijoje.

Dėl išvykimo už Ispanijos teritorijos ribų ministerija nurodė, kad skaitmeninio klajoklio vizą turintis asmuo galės būti už šalies ribų ne ilgiau kaip šešis mėnesius per metus.

„Per kalendorinius metus jie gali būti išvykę ne ilgiau kaip šešis mėnesius, kad ir toliau atitiktų reikalavimus leidimui gauti”, – rašoma ministerijos pranešime.

Prašymo teikimo procesas, išlaidos ir nagrinėjimo laikas:

Asmenys, norintys pateikti prašymą išduoti Ispanijos skaitmeninę klajoklio vizą, gali tai padaryti Ispanijoje arba Ispanijos ambasadoje ar konsulate savo šalyje.

Prašydami skaitmeninės klajoklio vizos, pareiškėjai turi el. paštu paprašyti susitikimo ir atsinešti prašymo formą, galiojantį pasą, neišnykusį teistumą, dvi paso dydžio nuotraukas, draudimo liudijimą, darbo pažymėjimą ir sumokėti prašymo mokestį.

Nors pareiškėjai gali rinktis, ar teikti paraišką Ispanijoje, ar iš savo šalies, imigracijos teisininkas Maximiliano Agazzi Paulet rekomendavo paraišką teikti Ispanijoje

Paulet patarė visiems, kurie planuoja kreiptis dėl Ispanijos skaitmeninių klajoklių vizos, atvykti į Ispaniją su turistine viza ir tada pateikti paraišką kartu su kitais reikalingais dokumentais. Kol paraiška nagrinėjama, valdžios institucijos gali pratęsti teisėtą prašymą pateikusio asmens buvimą Ispanijoje, o kai paraiška bus patvirtinta, jis galės pasilikti Ispanijoje.

Paraiškos dėl skaitmeninės klajoklio vizos Ispanijoje nagrinėjimas kainuoja apie 75 eurus, neskaitant konsulinio mokesčio, o ambasada ar konsulatas sprendimą priima maždaug per du mėnesius. Jei paraiška bus patvirtinta, pareiškėjai turės papildomai sumokėti apie 15 EUR už leidimo gyventi šalyje kortelę.

Kiek tai susiję su mokesčių mokėjimu, su naująja skaitmenine klajoklio viza jos gavėjai mokės mažesnę sumą. Ispanijos valdžios institucijos gruodžio mėn. pranešė, kad skaitmeniniams klajokliams pelno mokestis bus sumažintas nuo 25 iki 15 proc.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai