30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėVietos policija imasi veiksmų prieš nelegalius gatvės prekeivius Las Amerikoje

Vietos policija imasi veiksmų prieš nelegalius gatvės prekeivius Las Amerikoje

- Advertisement 3-


Aronos miesto taryba kovą su neteisėta veikla savivaldybėje paskelbė vienu iš svarbiausių savo prioritetų. Prieš kelias savaites buvo imtasi veiksmų prieš nelegalius kioskus, prekiaujančius ekskursijomis, o praėjusią naktį (ketvirtadienį) policija surengė operaciją prieš nelegalią prekybą gatvėje.

Operacija vyko Tenerifės pietuose esančioje Avenida Las Americas, populiariai vadinamoje Auksine mylia, ir ją supančioje promenadoje. Joje dalyvavo Aronos vietos policijos darbuotojai, kuriems talkino nacionalinės policijos pareigūnai.

Aronos merė Fátima Lemes sakė: „Koordinuojame įvairius veiksmus, kurie pagerins Aronos gyventojų ir jos lankytojų saugumą. Mums aišku, kad turime imtis veiksmų prieš neteisėtą veiklą, vykdomą visoje savivaldybėje. Norėčiau pabrėžti puikų Aronos vietinės policijos ir valstybės saugumo pajėgų, kurios bendradarbiavo šioje operacijoje, taip pat ir ankstesnėse mūsų vykdytose operacijose, ir, žinoma, miesto tarybos techninės priežiūros tarnybos darbuotojų darbą. Šie veiksmai nėra pavieniai. Mes ir toliau dirbsime prieš visą šią neteisėtą veiklą.” Per operaciją pareigūnai nustatė ir konfiskavo medžiagas ir produktus, demonstruojamus viešosiose gatvėse ir prie Auksinėje mylioje esančių prekybos centrų įėjimų, taip pat Kamisono paplūdimio promenadoje. Parengus reikiamus protokolus, konfiskuoti daiktai buvo nugabenti į policijos patalpas.

Aleksis Gomezas, Aronos saugumo tarybos narys, teigė: „Nelegali prekyba gatvėse yra problema, kurią jau sprendžiame. Ši administracija labai aiškiai žino savo prioritetus, todėl svarbiausia yra laikytis galiojančių teisės aktų ir užtikrinti jų vykdymą. Pasitelkėme komandą, o Aronos vietinės policijos ir nacionalinės policijos pareigūnų darbas buvo labai profesionalus ir koordinuotas. Abi pajėgos puikiai bendradarbiauja, ir tai akivaizdu vykdant tokias operacijas, kokias vykdėme pastarosiomis savaitėmis.”

Vietos policija imasi veiksmu pries nelegalius gatves prekeivius Las Amerikoje

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai