24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiVIDEO - Vyksta tyrimas dėl to, kad kalnų keliu važiavo atbulomis

VIDEO – Vyksta tyrimas dėl to, kad kalnų keliu važiavo atbulomis

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija tiria 43 metų vyro, ieškomo dėl neatsargaus vairavimo greitkelyje TF-61, esančiame Güímar savivaldybėje (Tenerifė), po to, kai buvo pranešta apie jį ir jis buvo matomas internete vaizdo įraše, kaip jis dideliu greičiu važiuoja atgal nuo kalno į pakrantę daugiau kaip 1,5 kilometro.

Tyrimas prasidėjo, kai agentai pamatė įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose platinamą vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip greitai automobilis važiuoja atbuline eiga, kartais zigzagais išvažiuodamas į priešingą eismo juostą ir vos išvengdamas priešpriešinio eismo.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Galiausiai vairuotojas pavažiavo ir sustojo prie degalinės, kol nieko, įskaitant save, nesužeidė. Atlikusi tyrimą policija nustatė ir identifikavo vairuotoją, 43 metų vyrą, ir transporto priemonę, kuria jis važiavo.

Jiems padėjo Kanarų salų eismo sektoriaus tyrimų ir analizės grupė (GIAT), kuri perdavė policijos ataskaitą Guimaro tyrimų teismui, kad šis galėtų gauti arešto orderį.

Pagal šiuo metu galiojantį Baudžiamąjį kodeksą už neatsargų vairavimą gresia laisvės atėmimo bausmė nuo šešių mėnesių iki dvejų metų ir draudimas vairuoti transporto priemonę nuo vienerių iki šešerių metų.

Nepriklausomai nuo to, ar tai buvo pokštas socialiniams tinklams, ar ne, šis vairuotojas sunkiai supras, kad neverta to daryti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos