25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėVIDEO - Tenerifėje suimta "labai žiauri" plėšikų gauja, kuri prisistatinėjo kaip Guardia...

VIDEO – Tenerifėje suimta „labai žiauri” plėšikų gauja, kuri prisistatinėjo kaip Guardia Civil

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija suėmė nusikaltėlių gaują, kuri Tenerifėje įvykdė keletą labai žiaurių apiplėšimų ir apsimetė policijos pareigūnais, kad įgytų aukų pasitikėjimą. Keturiems sulaikytiesiems

ir dar keturiems, dėl kurių vyksta tyrimas, buvo pateikti kaltinimai dėl apiplėšimo panaudojant smurtą, įsilaužimo, neteisėto sulaikymo ir bauginimo.

Tyrimas prasidėjo metų pradžioje po apiplėšimo, įvykdyto vienoje prestižinėje Tenerifės pietuose esančioje įmonėje. Pasak Guardia Civil pranešimo spaudai, plėšikai užčiaupė burnas ir sumušė aukas, kad gautų grobį.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Lupikai ruošėsi savo užpuolimui, jį detaliai išstudijavo ir įvykdė stebėtinai greitai. Be to, jie iš karto „išplaudavo” pagrobtus pinigus – tam jie turėjo stabilią bendradarbių struktūrą, iš kurios pirkdavo įvairias prekes.

Kito apiplėšimo, įvykdyto Abadeso mieste (Arico), metu plėšikai persirengė ir prisistatė esantys Guardia Civil agentai, tada sustabdė tarnybiniu automobiliu važiavusį darbuotoją, kuris buvo atsakingas už grynųjų pinigų gabenimą vienai miestelio įmonei. Nukentėjusysis liko surakintas antrankiais, o plėšikai pabėgo su pinigais.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos