26.6 C
Tenerife
Antradienis, 28 kovo, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiVIDEO - Policijos narai Tenerifėje rado 120 kg kokaino, paslėpto laive

VIDEO – Policijos narai Tenerifėje rado 120 kg kokaino, paslėpto laive

- Advertisement 3-


Civilinės gvardijos ir muitinės pareigūnai konfiskavo 120 kg kokaino, paslėpto laive, kuris buvo sustojęs Santa Cruz de Tenerifėje pasipildyti degalų. Narkotikai buvo paslėpti viename iš Braziliją palikusio ir į Londoną plaukusio laivo šaldymo vamzdžių, teigiama Vidaus reikalų ministerijos pranešime spaudai.

Tokia intervencija įvyko po uoste muitinės atlikto patikrinimo, kuris yra įprastas visiems laivams, sustojusiems pasipildyti degalų ar atlikti techninio aptarnavimo darbų, kad būtų patikrintas jų krovinys.

Kai per laivo „Pegasus” patikrinimą kilo įtarimų, Civilinės gvardijos narai (GEAS) buvo iškviesti apžiūrėti po vandeniu esančio šaldymo antgalio, o jo įsiurbimo angoje buvo aptikti keturi ryšuliai kokaino.

Ištyrus ryšulius ir patvirtinus, kad tai narkotinė medžiaga, šiuo atveju – kokainas, kurio vertė gatvėje siekia beveik milijoną eurų, jie buvo konfiskuoti, o įgula suimta.

Šiais metais policija ir muitinė iš Pietų Amerikos į Europą plaukiančiuose laivuose rado daugiau kaip 10 tonų kokaino, kurio vertė gatvėje siekia daugiau kaip 800 milijonų eurų.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai