23.7 C
Tenerife
Pirmadienis, 18 spalio, 2021
Reklama
PradžiaĮvykiaiVideo: Muitinės pareigūnai šturmuoja Kanarų salų vandenyse skęstantį laivą su 20 tonų...

Video: Muitinės pareigūnai šturmuoja Kanarų salų vandenyse skęstantį laivą su 20 tonų hašišo

- Advertisement 3-

Po bendro Nacionalinės policijos ir Mokesčių agentūros tyrimo, už 40 mylių nuo Fuerteventuros sulaikytas prekybinis laivas, kuriame buvo beveik 20 tonų hašišo. Į laivą įlipę pareigūnai areštavo 12 sirų tautybės įgulos narių grupę ir suprato, kad dėl variklių skyriuje esančių gedimų laivas pradėjo skęsti.

Su Palau vėliava plaukiojantį laivą tyrė Mokesčių agentūros Muitinės priežiūros tarnyba ir Nacionalinė policija. Jos taip pat bendradarbiavo su Prancūzijos muitinės tarnyba DNRED.

Šeštadienio vakarą du Muitinės priežiūros tarnybos patruliniai laivai „Sacre“ ir „Halcón“ išplaukė ieškoti taikinio, prie kurio priplaukė ankstyvą sekmadienio rytą, 40 mylių į pietryčius nuo Fuerteventuros, tarptautiniuose vandenyse. Buvo priimtas sprendimas jį sulaikyti bei įlaipinti teisėsaugos atstovus.

Muitinės priežiūros komanda ėmėsi laivo gelbėjimo priemonių. Buvo užsandarinti plyšiai bei atlikti būtiniausi remonto darbai. Tik po šių veiksmų laivas galėjo tęsti kelionę į Las Palmo uostą. Jį sulaikytieji, kartu su muitinės pareigūnais, pasiekė vėlų sekmadienio vakarą.

Muitinės pareigūnai ir Nacionalinės policijos agentai vakar apieškojo laivą ir aptiko 638 hašišo ryšulius. Visi šie ryšuliai buvo paslėpti tarp krovinių skyriuje esančių dėžių. Bendras rasto nelegalaus hašišo svoris sudarė 19 876 kg. Tai dar vienas labai svarbus kontrabandos gabenimo būdas, kuris šiemet sulaikytas netoli Kanarų salų esančiuose vandenyse.

Artimiausiu metu visi sulaikytieji įgulos nariai bus pristatyti Nacionaliniam teismui. Las Palmas uosto direkcija, kartu su muitinės priežiūros pareigūnais perėmė apgadinto laivo remonto darbus.

Nuotraukoje galite pamatyti, kaip atrodo beveik 20 tonų hašišo.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai