30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaVideoVIDEO - "Loro Parque" džiaugiasi gimusiu mažyliu - tinginiuku

VIDEO – „Loro Parque” džiaugiasi gimusiu mažyliu – tinginiuku

- Advertisement 3-


„Loro Parque” paskelbė, kad gimė naujas dvipusio lėliuko (Choloepus didactylus) patinėlis, kuris, kaip teigiama, yra visiškai sveikas ir šiuo metu atidžiai stebimas veterinarų, kad būtų užtikrinta jo gerovė ir augimas. Per kelias ateinančias savaites jis pradės valgyti kietą maistą ir tyrinėti jam parke sukurtą tropinę ekosistemą.

Parko darbuotojai teigia, kad tai puiki žinia „Loro Parque”, nes ji pabrėžia jų įsipareigojimą išsaugoti šią rūšį. Mažojo lėliuko motina Paulina 2021 m. atvyko į „Loro Parque” iš Vienos Šionbruno zoologijos sodo, kad susiporuotų su vienu iš parko patinų, Hugo, o iš šios sąjungos gimęs mažylis yra visų sėkmė.

Perkėlimas buvo Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos (EAZA) Exsitu programos, skirtos žmonių globojamų gyvūnų rūšių išsaugojimui, dalis, su kuria zoologijos sodai ir akvariumai dalijasi rūšių valdymo planais, pateikdami veisimo ir priežiūros rekomendacijas. „Mūsų įsipareigojimą saugoti ir rūpintis gyvūnų gerove atspindi šie svarbūs reprodukcijos ir veisimo etapai, taip pat mūsų mokslinių tyrimų projektai, kuriais prisidedame prie nykstančių rūšių išsaugojimo”, – sakė dr. Tai patvirtina ir šis naujas iš Pietų Amerikos kilęs dvpirštis tinginys, kuris gyvens kartu su kitomis rūšimis, pavyzdžiui, marmozetėmis, iguanomis ir šarvuočiais, aplinkoje, kuri atkuria jų natūralią aplinką.

Tinginiai Loro parke yra ramūs, lėtai judantys gyvūnai, gyvenantys ant medžių šakų. Be tinginių, Fundación taip pat nuolat prisideda prie kitų nykstančių rūšių, tokių kaip Liūro makaka ar Atlanto kuprotasis delfinas, išlikimo.

„Sėkmingas dauginimasis ir veisimas prižiūrint žmogui bus labai svarbus norint užtikrinti kai kurių gyvūnų rūšių išlikimą ateityje, o Loro parkas yra šios srities lyderis.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai