26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaGran KanarijaVIDEO - Kanarų salose rasti 9 pavogti automobiliai, kurių vertė siekia milijoną...

VIDEO – Kanarų salose rasti 9 pavogti automobiliai, kurių vertė siekia milijoną eurų

- Advertisement 3-


Gran Kanarijos Las Palmaso uoste įsikūrusi Muitinės priežiūros grupė ir Civilinė gvardija aptiko devynis prabangius automobilius, kurių vertė siekia beveik milijoną eurų, Danijoje pavogtuose jūriniuose konteineriuose, kurie turėjo būti eksportuoti į įvairius Afrikos uostus.

Bendrame pareiškime abi institucijos paaiškino, kad tyrimas buvo pradėtas gavus informacijos apie galimą vogtų transporto priemonių gabenimą konteineriuose iš žemyninės Europos į Kanarų salas, ketinant jas eksportuoti iš Europos Sąjungos muitų teritorijos į Afrikos žemyną.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Dėl šios priežasties buvo pradėta operacija, kurios metu buvo atidaryti ir fiziškai patikrinti keli skirtingi konteineriai ir iš viso aptiktos devynios transporto priemonės (daugiausia „Lexus”), kurios nebuvo deklaruotos atitinkamuose muitinės dokumentuose.

Tuo tarpu pagal kiekvienos transporto priemonės važiuoklės numerius pavyko nustatyti, kad visos jos buvo nurodytos kaip pavogtos įvairiose Danijos dalyse ir kad apie jų dingimą buvo pranešta šių metų birželio-rugpjūčio mėnesiais.

Atradus šias transporto priemones pradėtos jų grąžinimo teisėtiems savininkams procedūros, o valdžios institucijos šiuo metu seka asmenis, susijusius su jų vagyste ir eksportu.

VIDEO Kanaru salose rasti 9 pavogti automobiliai kuriu verte siekia milijona euru

Mokesčių agentūra ir Civilinė gvardija 2019-2020 m. sulaikė iki 35 įvairiose Europos dalyse pavogtų transporto priemonių, kai jas gabenantys konteineriai sustojo Gran Kanarijoje, kuri yra paskutinis ES muitų teritorijos uostas, taip pat labai arti Afrikos.

- Advertisement 4-

Naujausi