24.8 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 11 rugpjūčio, 2022
Reklama
PradžiaVideoVIDEO - Girtas britų turistas smogė oro uosto apsaugai už tai, kad...

VIDEO – Girtas britų turistas smogė oro uosto apsaugai už tai, kad neįleido jo į lėktuvą

- Advertisement 3-


Daugelis žmonių abejoja, kodėl Ispanijoje įvedamos naujos taisyklės ir įstatymai, kuriais siekiama užkirsti kelią tam tikro tipo turistams – alkoholio padauginusiems, kuriuos, deja, mažuma britų pavadino didele britų turizmo dalimi, tačiau vakar Ispanijoje paplitęs vaizdo įrašas rodo, kodėl.

Bristolio oro uoste į Alikantę su „EasyJet“ keliaujančią porą oro uosto apsaugos darbuotojai prie įlaipinimo vartų įspėjo, kad jie nebus įleisti į lėktuvą, nes yra neblaivūs.

Visi keliautojai žino, kad taip elgiamasi saugumo sumetimais, ir nenorėtų, kad tokios būklės keleiviai skristų tuo pačiu lėktuvu kaip ir jie.

Tačiau, kaip matyti vaizdo įraše, pora nesutiko su tuo, ką jiems sakė apsaugos darbuotojai, ir moteris ėmė šaukti įžeidimus ir keiktis ant jų, kol jos partneris nustūmė ją nuo kelio ant grindų ir smogė vienam iš jų į veidą.

Kai laimė, įsikišo policija ir užkirto kelią tolesniems ginčams, sulaikydama tiek agresorių, tiek jo partnerį už girtumą, viešosios tvarkos pažeidimą ir sunkų kūno sužalojimą.

Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas incidentas, paplito po visą Ispaniją, o prie jo buvo tokie užrašai: „Štai tokių kokybiškų lankytojų mes laukiame Ispanijoje“ ir „Ar tokių turistų mes norime Ispanijoje?“

Naujos taisyklės ir reglamentai kai kuriose Ispanijos dalyse, ypač Balearų salose, įskaitant baudas už marškinėlių nedėvėjimą arba dėvėjimą tik maudymosi kostiumėlių gatvėje, gėrimų ribojimą „viskas įskaičiuota“ kurortuose ir draudimą prekiauti alkoholiu parduotuvėse po tam tikro laiko, yra dėl to, kad Ispanijai atsibodo alkoholiu varomas turizmas, su juo susijusios problemos ir neigiamas jų, kaip atostogų vietos, įvaizdis.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai