32 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasVelykoms Tenerifėje sparčiai auga atostogų užsakymų skaičius

Velykoms Tenerifėje sparčiai auga atostogų užsakymų skaičius

- Advertisement 3-


Remiantis „Ashotel” atliktos viešbučių savininkų apklausos duomenimis, į kurią įtraukti viešbučiai, aparthoteliai ir atostogų apartamentų kompleksai visoje saloje, tačiau neįtraukti privatūs poilsio namų užsakymai, šiuo metu Tenerifėje Velykų savaitei yra užimti 79,3 %.

Šis rodiklis yra gera žinia, nes jis yra tik trimis procentiniais punktais mažesnis už apskaičiuotą 2019 m. Velykų vidurkį, t. y. prieš pandemiją buvusių ataskaitinių metų vidurkį.

Kalbant apie skirtingas salos teritorijas, didžiausias užimtumas užfiksuotas Tenerifės pietuose – vidutiniškai 82,04 %, o šiaurėje – 74 %.73 %, o didmiesčio zonoje, kaip paprastai būna šiuo metų laiku, – tik 38,27 %.

Vertinant šių trijų zonų elgseną 2022 m. Velykų atžvilgiu, duomenys pietuose beveik identiški, šiaurėje – didesni, o didmiesčio zonoje – mažesni, rašoma „Ashotel” pranešime spaudai.

Nepaisant to, kad rodikliai dar nepasiekė 2019 m. lygio, daugelis viešbučių savininkų mano, kad jie pasieks dėl vis labiau plintančios paskutinės minutės užsakymų tendencijos, kuri po pandemijos dar labiau išaugo, nes vis daugiau žmonių nori palaukti prieš rezervuodami vietas.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai