24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosVelnio ratas Corralejo mieste artėja prie realybės

Velnio ratas Corralejo mieste artėja prie realybės

- Advertisement 3-


Po kelis mėnesius trukusio dokumentų tvarkymo La Olivos merija pradėjo ieškoti investuotojų, norinčių Korralejo mieste pastatyti panoraminį apžvalgos ratą, kurio minimalus aukštis būtų 40 metrų. Pasiūlymus atitinkamais oficialiais kanalais reikia pateikti iki kovo 23 d.rd.

Koncesija iš pradžių turėtų būti suteikta 10 metų, o operatorius turės mokėti mokestį, su galimybe ją pratęsti dar penkeriems metams. Atsižvelgiant į pajamas, kurios buvo prognozuojamos projekto ekonominėje studijoje, gaunama beveik 9,5 mln. eurų sutarties vertė, remiantis vasario 27 d. ataskaita.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Variklio ratą numatoma įrengti savivaldybei priklausančiame sklype, centrinėje turistinio miestelio dalyje, netoli Guardia Civil kareivinių, su sąlyga, kad pagal projekto techninius duomenis, jei bus pageidaujama, jį bus galima pakelti į maksimalų 55 metrų aukštį.

Ji turi būti stacionarus statinys ta prasme, kad, skirtingai nei atrakcionai, bus neatskiriama nuo žemės, ant kurios ji pastatyta, nors jos korpusas arba konstrukcija turi būti sudaryta iš nuimamų arba kilnojamų elementų modulių, kurie palengvintų jos pašalinimą, perkėlimą ateityje arba tuo atveju, jei prireiktų remonto.

Visos kabinos bus suprojektuotos kaip uždaros kabinos su griežčiausiomis saugumo sistemomis, jose turi būti oro kondicionavimo sistema ir galimybė į jas patekti. Ratelyje negali būti reklaminių elementų, nesusijusių su veikla, ir pakankamo apšvietimo, kad jį būtų galima eksploatuoti vakare ir naktį.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos