30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaKanarų SalosVakcinacijos metu Kanarų salų vyriausybė ragina gyventojus būti atsakingais ir aktyviais

Vakcinacijos metu Kanarų salų vyriausybė ragina gyventojus būti atsakingais ir aktyviais

- Advertisement 3-

Vakcinacijos planui pereinant į kitą skiepijimo etapą pagal amžiaus grupes, Kanarų salų vyriausybė paprašė, kad piliečiai „aktyviai ir drausmingai“ dalyvautų ir priimtų Kanarų salų sveikatos tarnybos (SCS) siuntimus skiepytis, kad visi salyno gyventojai kuo greičiau ir sklandžiau būtų paskiepyti nuo Covid-19 viruso.

Po vakar įvykusio Valdančiosios tarybos posėdžio, vyriausybės atstovas spaudai Julio Pérez teigė, kad tik kai kuriais atvejais apie skiepą yra pranešama likus 24 ar 48 valandoms iki vakcinacijos pradžios. J. Pérez supranta, kad tai gali sutrikdyti žmonių planus, tačiau jis kartoja, kad „mums reikia visapusiško bendradarbiavimo ir kad žmonės stengtųsi atvykti ir pasiskiepyti“.

„Svarbu, kad piliečiai suprastų, kad kai jų prašoma skiepytis, jie iš tikrųjų skiepijasi ne tik dėl savo patogumo, bet ir dėl to, kad tai yra grandinės, kuri daro poveikį tūkstančiams Kanarų gyventojų, dalis“, – skelbia Julio Pérez.

Nors visuotinė vakcinacija yra savanoriška ir neprivaloma, bet kokiu atveju turite pranešti apie savo sprendimą nesiskiepyti. Draudžiama tiesiog ignoruoti sveikatos tarnybos pranešimus, nes tai daro neigiamą įtaką likusiems piliečiams. Šiuo metu turinčių teisę skiepytis, bet atsisakiusiųjų tai padaryti piliečių skaičius siekia 0.6%.

J. Pérez pridūrė, kad skiepijimo planas Kanarų salose įgyvendinamas „priimtinu būdu“, išskyrus neaiškumus dėl vakcinų tiekimo. Vis dėlto jis pažymėjo, kad, remiantis centrinės valdžios ir Europos Sąjungos informacija, ši problema bus išspręsta artimiausiu metu, o padidėjusi pasiūla suteiks galimybę paskiepyti didžiąją dalį gyventojų.

Jis pabrėžė, kad Kanarų salose skiepijimo pajėgumai ir organizavimas yra „patenkinami“. Vakar per vieną dieną buvo paskiepyta daugiau kaip 8 000 žmonių, nors vyriausybės tikslas pasiekti 30 000 žmonių vakcinaciją per dieną. J. Pérez tikina atnaujinsiantis skiepijimo kampaniją „AstraZeneca“ vakcina, nes ji atitinka skiepijimo plano rodiklius.

Be to, jis pabrėžė, kad yra įgyvendinamas vadinamosios „tikslinės populiacijos“ skiepijimo tikslas. Iš tiesų 100% visų 1 ir 2 rizikos grupės asmenų gavo abi vakcinos dozes. Jau dabar pasiektas aukštas 3 rizikos grupės vakcinacijos rodiklis. Dabar pradedamos skiepyti 4 ir 5 rizikos grupės.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai