26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiUž nesankcionuotą vakarėlį baras Tenerifėje nubaustas 33 000 eurų bauda

Už nesankcionuotą vakarėlį baras Tenerifėje nubaustas 33 000 eurų bauda

- Advertisement 3-

Tenerifės Santa Cruz miesto taryba skyrė 33 001 euro baudą Avenida Anaga gatvėje įsikūrusiam barui, už tai, kad jame buvo surengtas neteisėtas vakarėlis, kurio metu buvo pažeisti visi Covid-19 pandemijos metu įvesti sveikatos apribojimai. Praėjusią savaitę, balandžio 17-ąją, policijos pareigūnai sustabdė vakarėlį ir išvaikė jame buvusius 16 asmenų.

Apie nesankcionuotą vakarėlį sužinota 02:00 valandą nakties, suveikus priešgaisrinei signalizacijai. Sirena įsijungė pastate, esančiame Avenida Francisco La Roche, kuriame ir yra įsikūręs pandemijos reikalavimų nesilaikantis baras. Uosto direkcija, išgirdusi priešgaisrinę signalizaciją susisiekė su pagalbos tarnybomis, kurios į įvykio vietą išsiuntė policijos ir ugniagesių pajėgas. Atvykę į įvykio vietą jie suprato, kad gaisro nėra, tačiau išgirdo muziką, sklindančią iš pastate esančio baro ir (arba) restorano, kuris, iš pirmo žvilgsnio, atrodė uždarytas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Vakarėlis vyko rūsyje, jame dalyvavo 16 asmenų. Priešgaisrinė signalizacija suveikė todėl, kad patalpoje buvo rūkoma. Policija aptiko didžiulį kiekį alkoholinių gėrimų, narkotinių medžiagų. Viduje rastas laikinas baras, vakarėlio metu grojo didžėjus.

Policijos pareigūnai skyrė atitinkamas baudas už apsauginės veido kaukės nedėvėjimą (16 baudų), komendanto valandos pažeidimą (16 baudų), daugiau nei leistiną, keturių asmenų vienoje vietoje susibūrimą (16 baudų), neteisėtą renginių organizavimą (1 bauda), trukdymą policijos darbui (1 bauda) ir narkotinių medžiagų laikymą (1 bauda). Policija taip pat perdavė pranešimus apie patalpų būklę Rotušės sveikatos ir urbanistikos administracijai, nes rado įvairių šaldytuvų ir šaldiklių, kurie, jų nuomone, kėlė pavojų visuomenės sveikatai.

Atsižvelgdamas į policijos pranešimus, Savivaldybės planavimo departamentas taip pat pradėjo sankcijų skyrimo procedūrą dėl patalpų, vadinamų, kaip nurodyta rezoliucijoje, „Avenida 49“. Konkrečiai už dviejų labai sunkių ir kitų sunkių nusikalstamų veikų vystymą siūloma skirti 33 001 euro baudą. Tai papildys jau paskirtas individualias baudas.

Vienas iš „rimčiausių“ pažeidimų: „veiklos vykdymas nesilaikant priemonių, numatytų patvirtintame/praneštame projekte arba kompetentingų institucijų nustatytų taisyklių nesilaikymas. Taisyklių, susijusių su avariniais išėjimais, gaisrų gesinimu ir kitomis priemonėmis, kurios susijusios su viešam naudojimui skirtų patalpų saugumu, nesilaikymu“.

Antrasis „labai rimtas“ pažeidimas: „narkotinių ir toksinių medžiagų vartojimas, rengimas, leidimas, toleravimas ir skatinimas“.

Trečias „sunkus“ pažeidimas: „triukšmo kėlimas ir bendros tvarkos pažeidimas“.

Miestų planavimo departamentas informavo, kad asmenys, atsakingi už minėtas patalpas, turi per dešimt dienų pateikti, jų manymu, tinkamus dokumentus ar informaciją. „Pareiškimų nepateikimas per šio potvarkio turinyje nustatytą terminą gali būti baudžiamas“.

Taip pat pažymima, kad jei pažeidėjai pripažįsta savo atsakomybę ir savanoriškai sumoka baudą bet kuriuo metu iki nutarimo priėmimo, tokie veiksmai reiškia, kad administracinė procedūra bus nutraukta ir bauda bus sumažinta 50%, už ką jie turės sumokėti 16 500 eurų.

Licencijos atšaukimas:
Tarybos Miestų drausmės tarnyba perdavė minėtą sankcijų bylą Licencijavimo tarnybai, siekdama, kad „ji vertintų patalpų licencijos panaikinimą, atsižvelgiant į tai, kad veikla plėtojama nesilaikant patvirtintame projekte numatytų priemonių“, o tai galiausiai reikš įmonės uždarymą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO