32.1 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 21 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTenerifėTyrimas dėl atostogų namelių statybos be leidimo saugomoje Tenerifės teritorijoje

Tyrimas dėl atostogų namelių statybos be leidimo saugomoje Tenerifės teritorijoje

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija tiria du asmenis, kaltinamus dviejų statybų vykdymu Tenerifės kaimo ir saugomoje žemėje: pirma, veislyno Los Silos vietovėje, esančioje Teno kaimo parke, ir, antra, keleto poilsio namų saugomoje La Matanza vietovėje.

Pirmuoju atveju Puerto de la Kruso gamtos apsaugos tarnybos (SEPRONA) agentai iškėlė bylą 57 metų vyrui iš Santa Kruso už tai, kad jis Teno kaimo parke, kuriame yra riboženklis palei griovį, be jokio statybos leidimo pastatė veislynus.

Šie darbai neatitinka galiojančių taisyklių ir yra neteisėti dviem aspektais, nes statyboms nebuvo prašoma leidimo ar licencijos, jos taip pat negali būti įteisintos tokio tipo saugomoje žemėje. Tai reiškia, kad vienintelė valdžios institucijų galimybė – nugriauti statinį.

VASARNIŲ NAMŲ STATYBA SAUGOMOJE TERITORIJOJE:

Kitu panašių požymių turinčiu atveju SEPRONA agentai iš Puerto de la Kruzo taip pat pradėjo procesą prieš antrą vyrą, kuris statė poilsio namus neturėdamas jokio statybos leidimo.

Šiuo atveju jis saugomoje kaimiškoje žemėje La Matanza vietovėje Tenerifės šiaurinėje pakrantėje be leidimo pasistatė kelis medinius namelius, kurie buvo nuomojami atostogoms be VV licencijos, taip pažeidžiant įstatymus keliais lygmenimis.

Taip pat tikimasi, kad po šio tyrimo bus nugriauti šie nekilnojamojo turto objektai, nes ir šiuo atveju žemės, kurioje jie stovi, negalima pakeisti, todėl pastatai negali būti įteisinti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai