30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiTūkstantis nelegalių migrantų pasiekė Ispanijos Kanarų salas

Tūkstantis nelegalių migrantų pasiekė Ispanijos Kanarų salas

- Advertisement 3-

Ispanijos Kanarų salas per pastarąsias 48 valandas pasiekė daugiau nei tūkstantis nelegalių migrantų iš Afrikos. Pasak Raudonojo Kryžiaus, tokio antplūdžio jie dar nėra regėję.

Afrikos migrantai patraukė link Kanarų salų, po to kai Turkija, Marokas ir Libija sugriežtino Viduržemio jūros kelių į Europą kontrolę.

Nuo ketvirtadienio 1 015 žmonių 37 laivais atplaukė į Lanzarotės, Fuerteventuros, Gran Kanarijos ir Tenerifės salas. Paskutinių dviejų teritorijų krantai yra maždaug 300 kilometrų atstumu nuo Afrikos.

Raudonojo Kryžiaus atstovas informavo, kad daugiausia migrantų atplaukė iš Šiaurinės Afrikos ar į pietus nuo Sacharos esančių Afrikos regionų. Atvykėlių sveikatos būklė yra gera, kai kurie skundžiasi hipotermijos simptomais.

Visi atvykėliai atliko koronaviruso testą.

Raudonojo Kryžiaus duomenimis, nelegalių migrantų skaičius, atvykusių į Kanarų salas yra maždaug toks pat, kaip 2006 metais – 30 000 žmonių.

Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, nuo sausio iki rugsėjo 30-tos dienos į salyną atplaukė 6 000 migrantų. Tai šešis kartus daugiau, nei praeitais, 2019 metais, per tą patį laikotarpį.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai