25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosTūkstančiai žmonių siekia išplaukti iš La Palma salos, skrydžiai vis dar nėra...

Tūkstančiai žmonių siekia išplaukti iš La Palma salos, skrydžiai vis dar nėra vykdomi

- Advertisement 3-

Visai neseniai žmonės skubėjo į La Palmą stebėti ugnikalnio, tačiau dabar jie stengiasi kuo greičiau išvykti iš salos. Tai nėra lengva, nes dėl ugnikalnio išsiveržimo oro uosto veikla yra laikinai sustabdyta. Keltų bendrovės padidino reisų skaičių, tačiau šimtai žmonių vis dar laukia skrydžių atnaujinimo.

Dėl ugnikalnio pelenų sankaupos ore, vienintelis būdas išvykti iš salos – keltas. Šeštadienį iš Santa Cruz de La Palma keltais išvyko daugiau kaip 3 000 žmonių. Įprastomis aplinkybėmis keleivių skaičius neviršytų 350.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Automobilių nuomos bendrovių darbuotojai vakar teigė dar niekada nebuvo matę tokio žmonių srauto, koks jis buvo šeštadienį. Jau nuo 7 valandos ryto keleiviai laukė 10 valandą atvyksiančio kelto. Daugelis žmonių atvyko be bilietų ir stojo į ilgas eiles, kad gautų bilietą iš Armaso arba Fredo Olseno, tačiau galiausiai, nelikus vietoms, jiem liko saloje. Tai sukėlė keliautojų pyktį ir nusivylimą.

Vakar ryte Santa Cruz de La Palma pasirodė sunkių pelenų lietus. Tarsi maži akmenukai, krintantys iš dangaus bei primenantys, kad ugnikalnis ir toliau skleidžia lavą. Daugelis praeivių slėpėsi po skėčiais, kepurėmis bei lietpalčiais.

Keltai, vykstantys iš La Palma buvo perpildyti. Keleiviai buvo priversti keliauti kartu su savo bagažu ant rankų. Kai kurie, ypač senyvo amžiaus keleiviai su savimi turėjo didelį kiekį lagaminų, nes buvo priversti evakuotis į Tenerifę.

„Fred Olsen“ bendrovės teigimu, norėdami patenkinti paklausą, šiandien reisų skaičius bus padidintas dar trimis keltais. Teigiama, kad bendrovė „Binter“ atnaujins skrydžius į kitas salas jau šiandien nuo 13 valandos. Žmonės, keliaujantys į Gran Kanariją nusprendė palaukti skrydžių atnaujinimo, nes kelionė keltu trunka 8 valandas, o lėktuvu vos 50 minučių.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock