26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasTūkstančiai žmonių plūsta į La Kaletą, kai San Sebastianas grįžta prie jūros

Tūkstančiai žmonių plūsta į La Kaletą, kai San Sebastianas grįžta prie jūros

- Advertisement 3-


Vakar, penktadienį, sausio 20 d., Adechė šventė vieną seniausių salos tradicijų – San Sebastianą, kuris yra Tenerifės pietuose esančios savivaldybės globėjas, nuo XVI a. garbinamas šventoje vietoje, kuri buvo šventa dar prieš ispanams užkariaujant salas.thTūkstančiai žmonių suplūdo į La Caletą dalyvauti religinėje šventėje bažnyčioje, eisenoje prie jūros ir tradiciniame gyvūnų palaiminime jūroje.  

Oficialios ceremonijos prasidėjo vidurdienį, o Adechės miesto meras José Miguel Rodríguez Fraga pavadino jas „žmonių fiesta”.Jis sakė, kad džiaugiasi, jog „šventė skirta žmonėms, gyvūnams, tiems, kurie ištikimai atvyksta, išskyrus pandemijos metus, kad parodytų savo atsidavimą”.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Tukstanciai zmoniu plusta i La Kaleta kai San Sebastianas grizta prie juros

The official ceremonies began at midday with the mayor of Adeje, José Miguel Rodríguez Fraga, describing it as “the people’s fiesta”.  He said that he was delighted to see “the festival for the people, for the animals, for those who have come faithfully, apart from the pandemic years, to show their devotion”.

Gyvūnai yra „pagrindinio renginio” dalis:

Tukstanciai zmoniu plusta i La Kaleta kai San Sebastianas grizta prie juros 1

Šiais metais dalyvauti užsiregistravo 80 žirgų ir raitelių, prie jų prisijungė ožkos, avys, asilai, kupranugariai, poniai ir šunys, lydimi savo šeimininkų.

Gyvūnams buvo įrengtos skirtingos sekcijos, kuriose pakako vietos, kad jie būtų patogiai pavėsyje, su vandeniu ir pašaru. Organizatoriai taip pat turėjo veterinarijos gydytoją, kuris nuolat rūpinosi gyvūnų gerove.  

Kaip įprasta, po mišių procesija šventojo statulą atnešė į paplūdimį, prie vandens kranto, kur paskui žirgus ir raitelius įplaukė į jūrą, o gelbėtojai, policija ir sveikatos ir saugumo darbuotojai užtikrino visų saugumą.

Tukstanciai zmoniu plusta i La Kaleta kai San Sebastianas grizta prie juros 2

Palikus paplūdimį, statula buvo nugabenta į El Humilladero zoną, o tada į aikštę, kur kunigas palaimino visus gyvūnus.

Visą dieną buvo galima pavalgyti ir atsigerti prie prekystalių, kuriuose dirbo įvairių rajono komitetų darbuotojai, taip pat Adechės baruose ir restoranuose. Renginio metu tvyrojo šventės nuotaika, šeimos ir draugai mėgavosi diena, kurioje vyravo bendruomenės sugyvenimo dvasia, atspindinti rajoną.

Šventės istorija:

Tukstanciai zmoniu plusta i La Kaleta kai San Sebastianas grizta prie juros 3

Pirmąsias San Sebastiano šventes Adechėje pradėta švęsti XVI a., ir jos visada buvo susijusios su žemės, žemdirbystės ir ūkininkavimo švente. daugybė ūkininkų šeimų iš Adechės ir kitų vietovių į šias šventes atvykdavo šimtmečius.

The first celebrations held for San Sebastian can be traced back to the 16 century in Adeje, and it has always been linked to a celebration of the land, agriculture, and farming.  Many farming families from Adeje and beyond have been coming to these celebrations for centuries.

Nepriklausomai nuo to, ar esate šios dienos gyventojas, ar atostogaujate, labai rekomenduojama nuvykti ir pamatyti vieną seniausių Tenerifės tradicijų.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi